Detail uživatele diskuzního fóra - webera

Datum prvního příspěvku
16.8.2013
Celkový počet příspěvků
535
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 437
Ptejte se vedení Bohemky 86
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 10
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7GbbMdOk 104
yfFR3Lal 55
V1B3wRhU 48
RvPZzuyz 28
BgqrtLPY 10
z6S6Q2Zt 9
rI7f80co 8
cEIbXh+F 4
dDNNIv4L 3
E3HadM2+ 3
qi9f0HYa 3
PYLa9iCV 2
lH8EuYJE 2
5QJQWM4Q 2
hQJZu/hB 2
XIqxh6rf 1
lgPqHXiO 1
cicm+0Ol 1
ciO46AVv 1
g0MMhlc2 1
Qq+7DI+0 1
F1h5Ab0B 1
tx/4WFxM 1
PT+AMxRM 1
mtJnC6q7 1
naYz5t+h 1
VmrdTuwZ 1
SC0D3ilr 1
+/TJ685G 1
NO0ZIg4k 1
WWCxXyJh 1
w466Gudv 1
3XxoY4Ns 1
CE266M+b 1
3v5xUP/2 1
aFlDgcIO 1
RxhuACtm 1
KRWdmGMH 1
V80cFgt2 1
C8/sZt/k 1
Cf7c0ZnN 1
7VBU/uoa 1
OrQkzyFX 1
MKCBZNON 1
FAsZCj/h 1
yLuQg4HE 1
hnY6V8Cj 1
5dDBgBYw 1
89jQNu37 1
Pn5WPrpO 1
glDNH5Od 1
wx6acnXT 1

Culp napsal:

target="_blank">

A mezitim si vrabci na letenskych strechach stebetaji o chovateli kraliku..

S tatou, na podzim 84 proti Petrzalce, bylo hnusne, a ja ho uz strasne dlouho premlouval, abychom sli na Bohemku, jemu se moc nechtelo, prisli jsme vchodem u kotle, a ja poprve videl Dolicek nazivo, dodnes si pamatuju, jak me z toho mrazilo. Bohemku jsem do te doby videl dostkrat v televizi, a ted jsem se dockal. Bohemka vyhrala 4-1, nikdy na to nezapomenu.. jedine, co mi trosku zkazilo zazitek, ze tenkrat nehral Chaloupka, ktery mel zraneny meniskus..

Kamil napsal:

Přátelé, dnes slaví 61.narozeniny nejlepší hlavičkář, kapitán a střelec - PAVEL CHALOUPKA, jeho gól do sítě Sparty z jara 1984 dlouho zdobil znělku Branek bodů vteřin a spoustu jeho gólů a výkonů na hřišti vždy ...

Pavel Chaloupka! Abys vedel, jak vypada strelec!

pekulka napsal:

Tak mě tak napadlo, když se tedy nebráníme vstupu nových finančnich partnerů do naší milované Bohemky, co oslovit podnikatele Vlastislava Břízu, majitele společnosti Koh-i-noor Hardmuth a údajně jednoho z nejbohatších Čechů, který chtěl nedávno společně ...

Muj ty Tondo kolenatej..

rvi napsal:

Ted napisu neco, co se mi honi v hlave a nad cim premyslim. Predem upozornuju, ze to neni mysleno proti ZADNEMU fandovi, vazim si kazdeho, kazdeho kdo miluju Bohemku!!! Muzu mit tisice pripominek k urcitym ...

hrdin urcite.. nebal bych se

N.N.B napsal:

Hašek se rozhodl,že si v posledním podzimním domácím zápase s MB nechá dát 4 žlutou a nebude muset do Ostravy a bude mít o týden delší dovolenou,kterou si blbec od následující středy(hrálo se vsobotu) už ...

Mozna bys mel doplnit, ze jsi to zkopiroval ze ze spaforever, a ze nicku, ktera to tam vložila, tam maji za barona Prasila..

Vertigo napsal:

Venda byl vždycky tak trochu kokůtek, no.

Měl to v hlavě srovnaný odjakživa

https://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/gambrinus-liga/milionovy-spartansky-zajic-kadlec-zlatokopky-poznam_169539.html

MarekC20 napsal:

Priznejte se - kdo do vcerejska nemusel Bederku? Ja ho mel za sotva druholigoveho. A vcera patrik k nejlepsim. Najednou je z nej stoper jak vino.

Pred nejakym casem tu nekdo psal, ze mu Bederka hrou pripomina Zdenka Prokese, sice mi to trosku trvalo, ale vcera jsem si toho vsiml take.. mimochodem, Bederka mel slusne zapasy uz v priprave.. vcera zahral opravdu skvele, stejne stejne tak Hulka v zaloze, velky posun jsem videl ve hre Hronka, proti podzimu byl k nepoznani. Libili se mi oba krajni beci i utocnici, ac nedali gol, stejne jako golman, sice nektere situace resi malinko neortodoxne, ale ma ma sebevedomi a skvele reakce na strely zblizka.. je to jeden zapas, ale pokud by se vsichni jmenovani takto projevovali dale, bude mit mit trener Klusacek hodne prijemne starosti, na krajich alternativa v podobe Podaneho a Dostala je na pomery Bohemky az luxusni, stejne jako Vacek, Rada a Levin v zaloze. Tim jsme se dostali az k pozici trenera.. po podzimu to vypadalo, ze krok s p. Klusackem nebyl tim pravym resenim, nicmene uz zapasy na Xaverove ukazaly jiste zlepseni. Vcerejsek bych pak nazval majstrstykem pripominajicim tah jineho velikana s presunutim Jindriska z praveho beka na pozici defenzivniho zaloznika. Hulka byl v zaloze vytecny. Tak jen doufam, ze na dalsi podobnou radost nebudeme cekat dalsich 5 let..

rocknroll napsal:

No, zas takovy lilie nejsme.  Zamestnavali jsme tu leta jednoho byvaleho estebaka.

Rocknroll je pametnik..

Vinohradian napsal:

Dokážeš pochopit, že situace NENÍ taková, že by u Ďolíčku stál zástup fyzických a právnických osob s eminentním zájmem akcionářsky vstoupit do klubu? Ať prodají komu, proboha?!

Brouk Pytlík by těch zájemců vysypal z rukávu jak Doc Holliday falešnejch es. Navíc s bonusem hořce úsměvných historek..