Detail uživatele diskuzního fóra - webera

Datum prvního příspěvku
16.8.2013
Celkový počet příspěvků
469
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 375
Ptejte se vedení Bohemky 82
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 10
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7GbbMdOk 104
yfFR3Lal 55
RvPZzuyz 28
BgqrtLPY 10
V1B3wRhU 10
rI7f80co 8
cEIbXh+F 4
dDNNIv4L 3
E3HadM2+ 3
PYLa9iCV 2
XIqxh6rf 1
lgPqHXiO 1
cicm+0Ol 1
ciO46AVv 1
g0MMhlc2 1
Qq+7DI+0 1
F1h5Ab0B 1
tx/4WFxM 1
PT+AMxRM 1
mtJnC6q7 1
naYz5t+h 1
VmrdTuwZ 1
SC0D3ilr 1
+/TJ685G 1
NO0ZIg4k 1
WWCxXyJh 1
w466Gudv 1
3XxoY4Ns 1
CE266M+b 1
3v5xUP/2 1
aFlDgcIO 1
RxhuACtm 1
KRWdmGMH 1
V80cFgt2 1
C8/sZt/k 1
Cf7c0ZnN 1
7VBU/uoa 1

Spekulace Luďka Mádla

Tamtamy ze zákulisí:

Nad Martinem Haškem se v Bohemce údajně smráká... 

V případě porážky "klokanů" ve Zlíně by se u Botiče mohl objevit Radoslav Látal (dost možná i s Pavlem Hoftychem).

Nejsmutnější na výroku trenéra o tom, že kdyby hráči nebyli jelita, nejsou v Bohemce, je to, že má vlastně pravdu...  Ale vysírat to do novin fakt neměl...

Mates87 napsal:

Z tvých příspěvku je to evidentní!??byt jeden z nas tak se chovas úplně jinak.bych ti přál nasypat do Bohemky to co já a vsad se o co chces ze bys rozhodne nebyl v klidu.miluju fanoušky ...

Blbečku, chodím od 84 a permici mám od 96. Nazdar

Mates87 napsal:

Tak tebe bych chtěl potkat na zápase.nefandis ty nahodou strizkovu?prijdes mi dost zmatenej

No jasně, jak to víš?

Mates87 napsal:

Evidentně ti osud Bohemky je lhostejny,me teda rozhodne ne a klidný opravdu nebudu!!!!pochybuju ze jsi byl na dnešním zápase ze jsi tak v klidu

Tys tady chyběl

Mates87 napsal:

Holomajzna?postoupil s nami do první ligy a skončil s nami na 6.miste když odcházel!tomu říkáš holomajzna?!si děláš prdel ne.a co reknes tomu ze jsme pod Haškem 210 dni nevyhrali a nedali 6 kol gól?!

Zklidni se

Mates87 napsal:

Souhlas!a tohle má stacit na ligu????????to se tu všichni opravdu spokojime s tímhle antifotbalem?!vedeni mělo privest hráče kteří nas zachrání a ne hráče kteří jsou nerozehrani a zranění!!!!posily super ale jsou to hraci s výhledem ...

Jako třeba Pokorný a Vacek, co jsou tady do léta?

Mates87 napsal:

A s Haškem je snad změna?!za Hoftycha jsme hráli rozhodne lepsi fotbal než pod Haškem!s Haškem taky vystrelime jednou na bránu a pak posloucháme alibisticke kecy ze jsou hraci zranění ze není pokropeny terén atd!!!omg ...

Za Hoftycha se hrála totální holomajzna, a to měl v kádru Škodu, Štohanzla a třeba Trubilu, tzn. hráče, o kterých si dneska můžeš nechat zdát.

dusa5 napsal:

Od prvního zápasu této sezóny naši hráči vždy vydrželi poločas a v druhém totálně odešli. Pak se k tomu přidalo nebývalé množství zraněných hráčů. Nemůže být problém ve špatném tréninku? Je to jenom smůla?

Není se čemu divit, když je trenér nechá od začátku lítat nahoru dolů, 90 minut by to nezvládli ani atleti. Celá hra je založená na sprintujících krajních hráčích, za celu sezónu jsem neviděl, že by někdo zklidnil hru na půlce, a místo hráčů chvíli "běhal" balón. Takže si ho vzadu překuluje Krch se Šmídem/Hůlkou, soupeř udělá bubu a míč letí na gómana, kterej v tísni odkopává na krajního hráče do souboje, případně rovnou do autu. (Ne)systém je závislý na dovednostech, improvizaci a štěstí jedinců.

cossacs napsal:

Áááááá pan je optimista tak to já se přiznám hysterčím teď už opravdu hysterčím.

Ty hystercis permanentne 10 let :)