Ve velké šanci byl hned Orolín, prokličkoval se do šance, ale Špit ho vychytal.
Orolín nahrazuje Budínského.
87.
Jablonec teď evidentně zvolnil a nepouští moc Bohemku k míči, ani míč do hry.
83.
Odpovědět mohl Vyhnal po centru Budínského - netrefil. Po Kaufmanově rohu pak hlavičkoval Pavel Lukáš vedle.
82.
Ten Lafata je všude, najednou se ocitl sám na malém vápně a Jablonec vede 2:1.
82.
Vyhnal si nabíhal sice pěkně, ale v offsidu.
80.
Utkání sleduje 2199 diváků.
78.
Napomenutí dostává Abraham za faul na Vaňka.
77.
Kaufman vystřídal Borka. Před chvílí také Vaněk Pitáka.
74.
Ve dvou velkých šancí byli i Kraják a Vyhnal, oba ale Špit vychytal.
74.
Sňozík byl u tyč včas aby tu vyzvedl střelu Jarolíma.
69.
Kopice střídá Vošahlík a Hartiga Kraják.
66.
Výstavní obranný skluz Žižka.
64.
Po tragické Borkově chybě skóroval Lafata. Naštěstí z offsidu.
63.
Autové vhazování propadlo až k Jarolímovi, ten si narazil s Novákem a druhý jmenovaný střílel těsně mimo.
59.
Velkou zásluhu na gólu má David Bartek, který měl sám velkou šanci. Špit jeho střelu vyrazil, ale Pavel Vyhnal do prázdné brány neměl problém vyrovnat.
59.
VYHNAL 1:1!!
57.
V další velké šanci Jablonce byl po Jarolímově přihrávce Piták, Sňozík vytáhl skvělý zákrok a střelu chytil.
55.
Po Hartigově přiťuknutí ve velké šanci Bartek, tomu se střela zamotala mezi nohama, ale Hartig byl u míče první a trefil břevno!
53.
Po zaváhání obrany v další šanci Lafata. Sňozík lapil.
51.
Po Eliášově centru hlavičkoval Lafata těsně nad.
49.
Po Žižkové centru Borek přistrčil Vyhnalovi, ten z rohu malého vápna pálil do protipohybu Špita, ten ale míč vyrazil a obránce odpálil na roh.
46.
Začal druhý poločas.
Poločasový program obstarávají Pavel Hoftych s Ivanem Trojanem. Další vzpomínka na Lukáše Přibyla.
47.
Do Hartigova centru si Bartek nezastříhal a první poločas skončil.
45.
Po Hartigově předložení měl dobrou střeleckou pozici Bartek, mířil snad 10 centimetrů vedle.
45.
Za faul ve střelu hřiště dostává Žižka žlutou kartu.
45.
Ty odrazy dnes prostě nepřejí. Tentorkát byl na špatnou stranu zblokován nástřel Vyhnala.
44.
Vyhnalovi odpískán faul za vysokou nohu ve velkém vápně Jablonce.
41.
I pár šancí se v posledních minutách urodilo. Se všemi na obou stranách si ale poradily obrany nebo brankáři, jako třeba Sňozík po velmi odvážné malé domů Honzy Moravce.
33.
Tohle se jentak nevidí. Ve třiatřicáté minutě kotel roztáhnul krásné vzpomínkové choreo o Příbovi, celý stadion povstal, hráči přestali hrát a minutu se tleskalo a vzpomínalo. Krásný moment ve velmi smutné době.
33.
"Buďa" opět v pěkném náběhu, u jeho přihrávky k penaltovému puntíku byl ale obránce dřív, než Hartig.
32.
Novák teď napálil svou střelu stejným směrem jako před chvílí Loučka, jen trošku výš.
29.
Chvilku obléhání Sňozíkovy branky ukončila Loučkova střela kamsi k reklamním bannerům.
26.
Opět v hlavní roli Bartek. Jeho vysunutí na Hartiga ale bylo moc dlouhé, tak u něj byl dříve jablonecký gólman.
25.
I jablonecká obrana může zmatkovat. Bohužel toho teď Hartig s Vyhnalem nedokázali využít. Akce skončila střelou Bartka po hezkém uvolnění. Špit byl ale na místě.
21.
Roh zahrává i Jablonec, jmenovitě Kovařík nakrátko s Jarolímem. Vše končí vysokým centrem Loučkovým, který za dohlížení Cseha končí za čarou.
20.
První roh Bohemky kope Borek, posadil míč na nohu Bartka, kterému se akrobatické zakončení jako na podzim nepovedlo. Míč byl zblokován.
17.
První šance Klokanů. Odražený míč si na střelu zpracoval Abraham. Bohužel byla trošku ztlumená, tak s ní Špit neměl tak velkou práci...
16.
Pavel Lukáš teď na poslední chvíli zachraňoval před Lafatou.
15.
Na Budínského mířil pěkný oblouček za obranu, ale mladý záložník celou akci zbrzdil a následný Borkův centr už skončil ve Špitově "koši".
11.
Jablonec vede 1:0. Byl to zřejmě Kopic, kdo se utrhl po pravé straně, naservíroval míč do ideální pozice Pitákovi, který dopravil míč do sítě.
10.
Jarolím to tentokrát zkusil z delší vzdálenosti, střela skončila ve stejném místě, kde před chvílí ta Kopicova.
9.
Kopic se pěkně uvolnil kolem Žižky, svou střelou pak zamířil těsně vedle.
4.
Náznak šance měla i Bohemka, u Hartigova vysokého centru byl ale Špit dříve, než Budínský.
1.
Hned v první minutě byl v obří šanci Jarolím, který šel ze strany sám na branku, ale celou akci chtěl ještě vyšperkovat přihrávkou někam k penaltovému puntíku, kde byl ale připraven Pavel Lukáš, který odvrátil míč na rohový kop. S tím si pak poradil také Lukáš.
1.
Může se začít. Výkop provedou Hartig s Vyhnalem.
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu. Bohemka v zeleném, Jablonec v černém. Po pozdravu bude následovat minuta ticha za Příbu.
Ale zpět k fotbalu, protože už máme k dispozici sestavy. Klokani nastoupí ve složení Sňozík - Moravec, Cseh, Lukáš, Žižka - Bartek, Abraham, Borek, Budínský - Vyhnal, Hartig. Svou premiéru v zelenobílém tedy dnes budou mít Pavel Vyhnal a Martin Abraham.
Fotbal dnes ale nebude jediným obsahem. Celý zápas se ponese v duchu vzpomínek na velkého fanouška a bývalého ředitele klubu Lukáše Přibyla, který nás předčasně opustil minulý čtvrtek ve věku třiatřiceti let. Příba je nejen na titulní stránce Klokana, ale bude mu věnován i přestávkový program. Hráči pan nastoupí s černými páskami a před zápasem se bude držet minuta ticha.
Trenér Pavel Medynský dnes nemůže počítat s Martinem Nešporem a Josefem Jindřiškem, kteří si odpykávají trest za 4 žluté karty. Na pravém beku tak dnes nejspíš uvidíme Jana Moravce.
Dobré odpoledne, zdravíme Vás ze synot tip areny, kde od 17:00 načnou Klokani fotbalové jaro zápasem s Jabloncem.