Detail uživatele diskuzního fóra - dan

Datum prvního příspěvku
18.02.2000
Celkový počet příspěvků
2235
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2005
Ptejte se vedení Bohemky 56
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Fotbal - ČR a zahraničí 12
Tlachy a kecy 46
Jiná komunita 4
Bug Reporting 25
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
qGB4bcsY 27
T9bj2YJD 2
Tls9IH4a 1
F/u5OkGI 1
2TjYw4S8 1
pWgUXKLS 1
coE4yxg2 1
wHZFAlzZ 1
CjhIAJSn 1

Blekota1905 napsal:

No to už je bohužel o dementcví lidí, kteří jim tam ten vztup umožní. 

mne se to těžko chápe.....chapu, ze si člověk kamarády nevybírá a občas se mezi nima vyskytne nebohemak....ale to mnozstvi lidi fandici hostujícímu tymu, kde prodeje jsou uzavřené, je alarmující..a je to smutné...

tak jsme opět neprohráli! a mame bod zvenku!!! sklenice je poloplná.....

tak jsme zase nevyhrali, ztratili vyhrany zapas se slabym zlinem!! sklenice je poloprazdna.....

priznam se, ze jsem letos zase doufal v sestku....no nic, budu doufat aspon ze se vyhneme baráži....ale bez vitezstvi to nepůjde, kruci....

bob.in napsal:

Mam jednu Á dvojku

ahoj, jsi hodny, jdeme ve dvou, tak je mi blbe koupit jen jeden.

ale díky!!!

rio napo napsal:

To nemyslíš vážně!! Člověka, který se netají svým sparťanským srdcem, kterému nebylo blbý v době, kdy trénoval naši mládež horovat pro spartu v televizi a kterého jsem neslyšel jednou říct něco pozitivního o Bohemce, byť ...

asi před dvěma měsících jsem mluvil s jeho maminkou...vsimla si meho bohemackeho trička...a rikala, ze synátor ma bohemku hodne pod kůži......takze podle me nemáš pravdu...mne by se líbil..pamatuji, když hrála u nas sparta, tak sympaticky tleskal našim fanouškům, a ted přesně nevím, ale myslím ze se ani neradoval ze sparťanského golu.

Klokan z Černošic napsal:

Mrzí mne, že jsi nečetl pozorněji, zkusím dovysvětlit. a) Od Bohemky jsem se neodvrátil kvůli Svobodovi, ani z jiných důvodů, jinak bych neměl permice a tady bych asi nic nepsal b) To, že o tom nic nevím, ...

nepsal jsem, že o tom nic nevíš, to bych si nedovolil. jinak přeji pěkný konec roku a aby v roce 2024 jsme my, zde diskutující, měli radost z výsledků Bohemky jak na hřišti, tak i v zákulisí. a pevné zdraví!

Klokan z Černošic napsal:

Ano, i Tvoje stanovisko je zcela legitimní, ale to je přesně to, o čem jsem psal při vzpomínce na mnohé zahraniční kluby. Asi nikdo neví, kolik fanoušků definitivně na klub zanevřelo. Ale přidám další čistě ...

Ja neznám nikoho, kdo by se od Bohemky odvrátil kvůli Svobodovi..naopak. Spousta lidí si Svobody váží, včetně mě. On se na Bohemce neobohatil, vše dělal pro klub. V podstatě za komoušů dělal bafunáře západního typu. Dále bych se vyjádřil k Zobakovi: já plně souhlasím, že je škoda se řadit do role malých klubů...pamatuji na osmdesátá léta, kdy nejnaštěvovanější zápasy v lize byly Sparta s Bohemkou a mě přišlo divné, když na Bohemku přišlo pod 7000 diváků. Otázkou pro mne teď je, co je lepší...snít o stadionu pro 20000 lidi s tím, ze provedeni je možné leda, kdyby přišel do Bohemky miliardář. A že na místě Dolicku by taková stavba byla sice možná ale velmi komplikovaná. Ale jsou kecy, že by to na původním místě nešlo...šlo - na světě existuje mnohem více komplikovanějších staveb. Je to otázka peněz. Další možností je přihlédnout pouze k posledním 30 letům - pro toto období je opravdu ideální mít stadion s kapacitou 6000-8500. Sice, jak smutně vidíme, také je to pro nás takřka nerealizovatelné, ale přeci jen reálnější než velkorysých a nadčasových 20000. Já bych neměl problém fandit Bohemce, kdyby lokalitu ve Vršovicích opustila, ale bylo by mi divné jezdit někam do Kobylis nebo Dolních Měcholup (například). O možnosti jít mimo hlavní město, jak chtěl třeba Petržela, je kravoidní uvažovat a pouze tato varianta by podle mě znamenala úbytek původních fanoušků. Klokan z Vršovic Zobakovi navrhoval, že měl udělat před lety udělat údernou skupinu a prosazovat velký stadión...Taková demagogie..je důchodcovského věku, tak zkusím příměr, kterému bude rozumět: máš zdravotní problém? Měl jsi vystudovat medicínu a mohl jsi se léčit sám už od prvotních symptomů. Dělal by jsi to lépe než lékaři, co tě mají na starosti teď. Kravina, co? 

Ja osobně bych chtěl ten stadion v Dolíčku pro 20000 lidi - to má potenciál, aby se nás Sparta opět bála, ale už tomu nevěřím, a na ty makety nových stadionů se ani nedívám. To pubertální nadšení mě opustilo (a štve mi to), ale asi vše je, jak má být a já jsem jen nadšený, když se povede sezóna jako ta loňská. Je to pomalé umírání a přerod top českého klubu na malý klub pouze průměrného významu, ale když si člověk vzpomene na všechny ty Laciny a Kuřata, tak si říká: zaplať Pánbůh...Tak ať žije Bohemka a nám přeji úspěšný rok 2024 a pevné zdraví.

clockan1 napsal:

Na druhou stranu by to nepisk...

taky si myslim...ale není to výmluva na rozhodci..jsme proste horší...FORZA BOHEMIANS!

nas brankar dnes OK zatím, za gol asi nemohl, ale chci se zeptat: co se stalo s jedličkou?

Klokan z Černošic napsal:

Ahoj Dane, jsi ten Dan, co to má napsané na dresu a sedíš na A2, řada 7, přes uličku ode mne?? Pokud ano, tak zdravím, pokud jsi jiný Dan, tak to vůbec nevadí, podstatné je ...

ahoj, asi nejsem tvůj oblíbenec, protože jsem jiny dan. z 80 procent chodim do kotle. zbytek na tribunu, kdyz je místo....ale rad take chodim na C....a pak vidim ta prázdná mista na vyprodané hlavni tribune....