Detail uživatele diskuzního fóra - Blekota1905

Datum prvního příspěvku
17.01.2019
Celkový počet příspěvků
68
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 65
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kb2gpfWW 6
fGKdEljx 4
lr20Pgrz 4
JYzAq5vS 4
0SNAUIXW 2
hECfZ7uZ 2
7rU1woG+ 2
KCcG3uhu 2
5aNrNoAS 2
rn7Zo4Ff 2
BjTAuUYZ 2
yQQdJy/t 2
/qdabG+R 2
GNRGsLsZ 2
8ZOrXmqL 1
HCo1Tiqv 1
VytRsy/Y 1
Cw+AaYZS 1
vY+ayR+F 1 bnl
wWf+uzRK 1
R4Nds5QO 1
v8/q+BiQ 1
g1pQ+SW2 1
AUuyzQEU 1
OUawcYNh 1
NZx0BvmA 1
NEL3JiK7 1
wuzSam4z 1
vwQrv2pf 1
0/LHrR3g 1
+zslaShl 1
M5rFMnrW 1
j8cW2HCU 1
efTh1dNB 1
8lGF/jIn 1
XF7MYz4j 1
a9v7mmtD 1
RvDdUkvk 1
+Ty6kvUY 1
f5pXkxWy 1
6nZBE0Co 1
UKVSzzy+ 1
Cbup1RQ0 1
tJT3+fFM 1

petr.koukal napsal:

Také zdravím, kvůli osobní rodinné záležitosti budu pracovně k dispozici až ve středu. Bohužel nemám možnost článek nyní napsat a vydat. Obsahem bude podpis Petráka, prodloužení smlouvy s Köstlem a podepsání smlouvy s brankářem Soukupem. ...

Děkuji aspoň za toto info, ikdyž jsme asi všichni očekávali příchod nových posil.Ješte jednou díky za vaší rychlou a upřímnou odpověď, cením si toho. 

petr.koukal napsal:

Tak už je to v krátkých zprávách a na Twitteru. Ondřej Petrák bude pokračovat v Bohemians i v sezoně 2022/2023. Na HP se tato zpráva objeví během víkendu s dalšími podpisy.

Zdravím, jen s netrpělivostí čekám a určitě ne sám na ty další podpisy co měli být vypsány na HP.... Víkend skoro za námi a nikde nic... 

sandy.kelt napsal:

Nerad, ale reaguju. Pár technických dat. Chceme-li navštívit domácí zápas, jedeme na něj 380 Km. Ti chytřejší pochopí, že se po zápase vracíme domů. A teď mám číst sračky od "rádoby Klokanů", že je všechno drahé, ...

Přesně tak, naprostý souhlas 

CarlUweSteeb napsal:

Na sledovani nasi ligy neni potreba mit O2.Na to staci ucet u sazkovek a vyjde to i levneji. Nevim co Hala mel za zraneni ted,ale uz jde o jeho druhe vetsi zraneni.

Ano i takhle možnost tady je, ale když pak čtu na FB dost velké množství zoufalých otázek kde je možnost sledovat v TV přenos, tak pochybuji že to značná část fanoušků využívá.... Jinak Hálu bych soudil až po sezoně... Odsoudit každého fotbalistu na lazara, který měl nějaké zranění, tak to mužem rovnou odsoudit minimálně 50%fotbalistů v 1.lize 

Jako lidi proberte se!! Uvědomte si už v jaký době žijete!Připadá mi že jste mimo realitu, když tady čtu jak brečíte že se pernamentka zdražila o posraných 200kč. Co si pořád myslíte,jakože... Tak pojďte hoši máte všechni vstup zdarma a klobásu s pivem zdarma na každý zápas po celou sezónu.... No tak to asi ne!! Prostě si koupíte o cca 5piv za rok míň, pokud opravdu chcete podpořit váš milovaný klub. No a pokud nechcete  přijít o těch 200 Kč navýšení ceny permice, tak je mi vás moc líto a radši seďte doma naprdeli a nechoďte na Bohemku a brečte nad tím že nemáte peníze na zaplacení O2 a koukat na přenos na gauči se svým pivkem! 

V neděli bohužel nemůžu jít, ale mužů půjčit permici zdarma.... Samozřejmě pouze Bohemákovi... Má někdo zájem? 

Bradkins napsal:

Dnes hrajeme o život, plný dům je povinnost !!!

Můj odhad je tak max 3,5 tisíce(a to budeme rádi za tolik) s tím co teď dlouhodobě předvadime... Ač jsem chtěl bojkotovat, tak mi to nedá a stejně půjdu podpořit