Detail uživatele diskuzního fóra - Blekota1905

Datum prvního příspěvku
17.01.2019
Celkový počet příspěvků
86
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 83
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kb2gpfWW 6
fGKdEljx 4
lr20Pgrz 4
JYzAq5vS 4
TpuRjM2V 3
0SNAUIXW 2
hECfZ7uZ 2
7rU1woG+ 2
KCcG3uhu 2 dáda74
5aNrNoAS 2
rn7Zo4Ff 2
BjTAuUYZ 2
yQQdJy/t 2
/qdabG+R 2
GNRGsLsZ 2
noTWkiNb 2
GOKssC7n 2
39gKqEGF 2
8ZOrXmqL 1
HCo1Tiqv 1
VytRsy/Y 1
Cw+AaYZS 1
vY+ayR+F 1 bnl
wWf+uzRK 1
R4Nds5QO 1
v8/q+BiQ 1
g1pQ+SW2 1
AUuyzQEU 1
OUawcYNh 1
NZx0BvmA 1
NEL3JiK7 1
wuzSam4z 1
vwQrv2pf 1
0/LHrR3g 1
+zslaShl 1
M5rFMnrW 1
j8cW2HCU 1
efTh1dNB 1
8lGF/jIn 1
XF7MYz4j 1
a9v7mmtD 1
RvDdUkvk 1
+Ty6kvUY 1
f5pXkxWy 1
6nZBE0Co 1
UKVSzzy+ 1
Cbup1RQ0 1
tJT3+fFM 1
c7LkXrcE 1
RXf4L85A 1 dolíček
K2cEAg4m 1 Pardik
/G4EKL/8 1
AgZaWGt6 1
a+I0JI52 1
h4YQrpcQ 1
bA5JNIfs 1
dmTRkYIH 1

dan napsal:

mne se to těžko chápe.....chapu, ze si člověk kamarády nevybírá a občas se mezi nima vyskytne nebohemak....ale to mnozstvi lidi fandici hostujícímu tymu, kde prodeje jsou uzavřené, je alarmující..a je to smutné...

Smutné... Možná, ale je to realita. Já mám samozřejmě tak jako asi my všichni mezi kamarády slávisty a sparťany, ale nikdy bych jim nedal možnost získat lístek na úkor bohemákovi...

clockan1 napsal:

A stejně se obávám, že bude sparťanů jak nasráno - viz. posledních pár zápasů, kdy vždy, když jsme inkasovali začala řvát půlka hlavní tribuny... :((

No to už je bohužel o dementcví lidí, kteří jim tam ten vztup umožní. 

bohemians forever napsal:

Bude volný prodej lístků na Bohemians vs. Sparta?

Na 100% určitě nebude. Je potřeba si pořídit permici nebo být členem DFB a jste v klidu ?? 

Klokan z Černošic napsal:

Tak to by mu ve Vršovicích neprošlo :-)))

Jasně ve že ve Vršovicích by tohle neprošlo a ani není kde...pokud politici nebudou chtít v Ďolíčku stadion, ale třeba například ty byty, tak nám nezbude nic jiného než stavět úplně nový stadion někde na louce a i tak nám ty politici tu louku museli poskytnout. 

rocknroll napsal:

Ano, bezva rozhovor.  Akorat mi neni jasne, jak bude DJ investovat do prestavby stadionu, ktery mu nepartri.  Jedine reseni je asi v odkupu stadionu od macesskeho vlastnika.

Doufám že nějaké řešení má a myslím že ví co dělá. Jen by se hodilo kdyby mu s tím financováním ještě někdo pomohl a byla by to paráda. Líbilo se mi jak na konci rozhovoru odpověděl na cíle, s tím že teď už si neumí představit jinak než hrát o poháry a ne o udržení,že to už nepřichází v úvahu.... Tak doufám že to tak bude a budeme se stále držet v první polovině tabulky 

hrdin napsal:

Tak nemyslel jsem Slavii, která byla před 10 lety v insolvenci, ale třeba Slovácko...  My kromě výmluv pořád něco nemáme... Už 20 let

Zase fňukání a kňourání.... 

Scarsdale napsal:

Tak tak. Oni přijdou. Důležité je spíš aby se mančaft během přípravy vyzdravil a dostal do formy. Například na stopera se vrací Petrák. Pokud naváže na svojí formu před zraněním, může to být do obrany ...

Ufff, konečně.... Už jsem se bál že je to tady samej fňukna a hle aleluja... Najdou se tady konečně normálně uvažující fanoušci... Vždyť je to hrozný to tady pořád číst jak se očekává na začátku přípravy nejméně 5 top hráčů nejvyšší kvality...