Detail uživatele diskuzního fóra - Blekota1905

Datum prvního příspěvku
17.1.2019
Celkový počet příspěvků
10
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 9
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kb2gpfWW 6
0SNAUIXW 2
8ZOrXmqL 1
HCo1Tiqv 1

jb1 napsal:

A teď bych prosil něco od Hajlekenu. Pořád si stojím za tím,že krušovice 10' je nepitelnej odpad odněkud ze severních čech snad. Ještě otázka-pil si to někdy???v lahvi,plechu,točený??? HNŮJ!!!!Nepitelný hnůj. Ať aspoň nechaj klobásy ...

Protáhni si co chceš ty násosko, ale nepiš sem ty sračky co nikoho nezajímají! Nám jde o fotbal a o Bohemku! 

jb1 napsal:

Prej v Ďolíčku budou točit 10 Krušovice jo??? Tak to je pěknej výsměch :-) to už by Staročech z Penny za 35 měl větší reprezentativní úroveň. I když se ke kultuře záchodů vlastně Krušovitze hodí...

Ty hňupe vylízanej, tak si kup v Penny toho Staročecha a zůstaň si doma v tom svojem chlívku! Nikdo o tebe v Ďolíčku nestojí 

Michalklokan1905 napsal:

Trenér Hašek říkal do živého vysílání že přijdou 2 posily tento týden přišel Vacek a kde je ta druhá posila? A proč neni Vacek na přestup ? 

Hele měl by jsi si pustit ten rozhovor ještě jednou a zjistíš že jsi špatně poslouchal ....ne že přijdou dva hráči, ale že by si je přál a to jsou dvě odlišný věci! 

Za mě super příchod Kamila Vacka.Přál jsem si aby přišel a splnilo se mi to, takže děkuji vedení. Jinak mě zase rozčilujou ty negativní a kritické komentáře . .. Do Bohemky ať by přestoupil kdokoliv tak to tady bude pořád někdo hanit... Smutné 

hm71 napsal:

Otázka pro vedení ... do začátku jarní části soutěže zbývají cca dva týdny, nějak mi uniklo to posílení klubu. Zatím a to nic proti novým hráčům jsme přivedli do mužstva hráče kteří nejsou vesměs v ...

Co kdyby jsi se podíval na rozhovor s trenérem Haškem a tam se toho dozvíš.... Nebuď pohodlnej a jdi těm otázkám aspoň trochu naproti ... 

cossacs napsal:

Ale proti Sionu ještě hrát nebude což je škoda. Alespoň to někde psali.

Jj, prý nebude, ale nechme se třeba příjemně překvapit .... ;-) 

Děkuji za útočníka!Doufám že se u nás chytne a nastřílí aspoň 7 gólů za jaro ;-) . .. Jinak jsem oproti všem kritikům tady a na fb věřil že vedení doveze posilu ještě do Turecka.... 

Svatoslav.Bata napsal:

To ti vysvětlím jednoduše. Jen a pouze kvůli této diskusi byl dnes obchodní ředitel Bohemians na koberečku u obchodního ředitele Heinekenu a není to nic hezkého k vyprávění.

Ach jo, stydím se za ty fanoušky mezi námi, kteří tím než začnou přemýšlet tak vše zkritizují a nadělají tím spoustu škody :-(

hakky napsal:

Jenom bych chtěl podotknout ze je poměrně velká skupina fanoušků kteří jsou řadí ze tu je vedeni jaké je ... I když by si přáli lepší výsledky tak chápou ze ani pes se hned nevysere ...

Naprosto souhlasím ! Už mám plné zuby té neustálé kritiky!A jestli přijdeme o sponzora, kterého potřebujeme jako sůl tak si můžete všichni co kritizovali poblahopřát a plácat se po ramenou...mluvím o Krušovicích