Detail uživatele diskuzního fóra - Blekota1905

Datum prvního příspěvku
17.01.2019
Celkový počet příspěvků
62
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 59
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kb2gpfWW 6
fGKdEljx 4
lr20Pgrz 4
JYzAq5vS 4
0SNAUIXW 2
hECfZ7uZ 2
7rU1woG+ 2
KCcG3uhu 2
5aNrNoAS 2
rn7Zo4Ff 2
BjTAuUYZ 2
yQQdJy/t 2
/qdabG+R 2
8ZOrXmqL 1
HCo1Tiqv 1
VytRsy/Y 1
Cw+AaYZS 1
vY+ayR+F 1 bnl
wWf+uzRK 1
R4Nds5QO 1
v8/q+BiQ 1
g1pQ+SW2 1
AUuyzQEU 1
OUawcYNh 1
NZx0BvmA 1
NEL3JiK7 1
wuzSam4z 1
vwQrv2pf 1
0/LHrR3g 1
+zslaShl 1
M5rFMnrW 1
j8cW2HCU 1
efTh1dNB 1
8lGF/jIn 1
XF7MYz4j 1
a9v7mmtD 1
RvDdUkvk 1
+Ty6kvUY 1
f5pXkxWy 1

Klokan z Černošic napsal:

Tak ještě zpět od ztracené a nalezené bundy do politiky :-) Peníze na sport nejsou, ale: Byl jsem odpoledne na golfu v Hostivaři. Na louce postavené podium, zkouší se repráky, za chvíli parkuje autobus SK s folklorním ...

Za skupinu No Name zaplatí 300 tisíc za hodinu, to jen pro informaci! 

rocknroll napsal:

Napadlo te nekdy, ze ne vsichni priznivci Bohemky bydli 5 minut od Dolicku?  Ze jsou priznivci, kteri ziji mimo Prahu, mimo Cesko, dokonce i mimo Evropu a presto ji sleduji?  No, nenapadlo.

Samozřejmě že napadlo! Ani já nebydlím 5min od Ďolíčku a dokonce ani ne v Praze, sice v Česku a krom Teplic jsem byl podpořit tuto sezónu všechny zápasy. Jediná omluva je bydlet mimo ČR a když daleko od Prahy tak dojedu aspoň na nějaký zápas! Jinak bylo to mířeno na všechny ty kritiky kteří mají možnost přijít a stejně nepřijdou! 

simot napsal:

Největšími kritiky jsou televizní "bohemáci", kteří nedokáží ani přijít do Ďolíčku. Ještě se nezačne hrát a už střečkují, kdo v sestavě nemá místo, kdo je nekop. Počet jejich osobních příspěvků do fóra čítá mnohdy přes ...

Naprosto souhlasím, jen to sedí doma na prdeli a kritizují snad úplně vše, ale že by šli podpořit svůj klub to ne! 

Teď jsem projížděl okolo našeho svatostánku a co mé oči vidí.... Zeď u tramvaje se začala zkrášlovat.... Nebudu prozrazovat co jsem zatím viděl, ale už se těším na konečný výsledek... 

hrdin napsal:

Jakože bychom se třeba pomalu začali oddlužovat? 

Komu a kolik dlužíme by mě zajímalo, máš nějaký info jo? 

Scarsdale napsal:

V době, kdy se od obnovitelných zdrojů energie začíná upouštět?... Jak jsi prosím na tohle přišel? Vždyť se stačí nepatrně rozhlédnout po internetu a všude se dočteme, že právě ještě větší důraz na obnovitelné zdroje může ...

Přesně tak,prý ústup obnovitelných zdrojů... :-)... Pravý opak, teď to teprv začíná 

KlokanMino napsal:

Určitě dobrá zpráva, ale myslím, že pokud bude přispívat ročně sedmimístnou částkou (třeba 5.000.000Kč), tak nás asi nikam významně neposune... 

Od druhého roku osmimístnou! 

Každopádně já to beru jako další posun, další peníze navíc se hodí! Všichni fanoušci tady a na FB pořád volají po silnějším klubu a když nakonec něco takového přijde, tak jsou nasraný.... Nechápu...