Detail uživatele diskuzního fóra - Blekota1905

Datum prvního příspěvku
17.01.2019
Celkový počet příspěvků
23
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 21
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kb2gpfWW 6
0SNAUIXW 2
hECfZ7uZ 2
7rU1woG+ 2
KCcG3uhu 2
8ZOrXmqL 1
HCo1Tiqv 1
VytRsy/Y 1
Cw+AaYZS 1
vY+ayR+F 1 bnl
wWf+uzRK 1
R4Nds5QO 1
v8/q+BiQ 1
g1pQ+SW2 1

Bohemák12 napsal:

Za mě je klíčové udržet Vodháněla a Mosqueru . Tak snad to klapne

To sice jo, ale pokud chceme udržet krok s první polovinou tabulky tak bez posílení je to málo, to si přiznejme 

Lamas napsal:

Bude stačit když přijde Vlkanova z Hradce a Standa Klobása. S tím bych byl spokojen. Jinak mužstva ze spodku tabulky budou mít problémy, jednak nemají prachy a hlavně na tu Moravu se nikomu nechce (bojí ...

Tak Vlkanova a Klobása by se zamlouval i mě, ale obávám se že tyhle hráči chtějí víš.... Třeba se mýlím... Uvidíme, třeba vedení něco kvalitního zařídí 

Nechci si určitě stěžovat na náš kádr, ale když všude čtu jak všechny kluby z první osmičky téhle sezóny dost posilují, tak začínám mít obavy,jak dopadneme v příští sezoně :-(. Doufal jsem že po téhle sezóně k nám hráči(kvalitní a žádaní) budou chtít přicházet o trochu víc než dříve... No nic budu zase doufat že to dopadne dobře aspoň jako v téhle sezóně.... Jen si prostě myslím že udržení kádru ač skvělého bez kvalitního doplnění bude stačit... 

Zdravím hoši,mám 2 volné lupeny do kotle. Jdu s kámošem a zbylé dva mi zrušil jiný zájemce... Tak kdyby měl někdo zájem... Samozřejmě cena za 200kus 

Martego napsal:

Tomáš Čvančara je kmenový hráč Jablonce, kam přestoupil na začátku roku 2018 ze Slavie a je to mládežnický reprezentant U19. Na Vyšehradě mu to střílí parádně (16 zápasů / 11 gólů), ale takový hráč je ...

Tyhle informace samozřejmě znám, dokážu si je zjistit ;-). Jen věřím našemu vedení a že Bohemka začne být destinací kam budou chtít přicházet hráči i z Jablonce. 

Lamas napsal:

Čvančara patří Jablonci a je mu 19let

Jj vím že patří Jablonci, ale to přeci neznamená že není možné koupit... Koukal jsem že na transfermarket a jeho cena je 200tis eur... To že mu je 19 je jen dobře přeci 

Ten útočník co hraje za Vyšehrad T. Čvančara,by mohl být pro nás zajímavý.... Nebo Vlkanova z Hradce, ale to je záložník... 

petr.koukal napsal:

Roušky zítra v 19:05 na e-shopu. Původní pruhované za 129 Kč i nové Vždycky jsme s Vámi! za 199 Kč (základní cena), nebo 299 Kč (cena s příspěvkem klubu). K odeslání v příštím týdnu 1 ...

Chtěl jsem se zeptat jestli pořád platí ta akce na osušky? 

bob.in napsal:

Nemáte někdo prosimvás lupen ňákej? Byl sem stolet pryč a nerad bych tu výhru 3:1 při rozestavení 3-5-2 propás no. Díky moc (734409480)

Je podle vedení k dispozici ještě několik stovek lístků do kotle, takže když budeš před stadionem hodinu před vykopem tak lupen určitě koupíš..