Detail uživatele diskuzního fóra - vituscz

Datum prvního příspěvku
26.05.2013
Celkový počet příspěvků
77
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 74
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
wfl04rG5 53
iF6wLA8x 5 dáda74
cXS36IMI 4
TR/F7xAO 2
OHnItlRB 2
nLZWCmhq 2
eBNglbw5 2
rXRs9oTf 1
goJbmfma 1
JSYkmA7+ 1
32SgjXpu 1
XfLm263P 1
avxmQj4c 1 pop

Robert66 napsal:

Ahoj, je úplný nesmysl, že by náš trenér Veselý odešel v létě z Bohemky a věnoval se jen reprezentaci? Říkal onehdy, že obojí možné nebude... Také prej, že trenér Svědík (také onehdy) říkal, že jeho největším ...

Upřímně si nemyslim, že Jarda u nás nebude pokračovat. Ale kdyby k tomu došlo, Svědíka bych si dokázal představit.

Fousic napsal:

To že hrajem 3 zápasy doma je pro nás mínus.doma nic nevyhrajeme .Jsem žádostiv,jak to dopadne.Skupinu o udržení máme jistou.i kdyby Teplice oba zápasy prohrály,a my porazili Pardubicejtak je nám to prd platný.leda vyhrát 10 ...

Proto jsem tu “výhodu” dal do úvozovek. Taky se nechám překvapit jak zápasy odehrajeme. Pokud všechny zbejvající zápasy vyhrajeme, budu nasranej jen do půlky Června.

pišta napsal:

přesně tak....o záchranu...no snad už dost velký náskok a v klidu to dohrajeme....:-((

Jediná “výhoda” je, že budeme v poslední skupině první, takže bychom měli hrát tři zápasy doma.. ale nejsem si jistej jestli to vůbec výhoda je. Je to zklamání a velký vystřízlivění po minulý sezóně.

kolina napsal:

No, ale když se na to nebudeš koukat tak neuvidíš kdo jak hrál... Myslím, že za dané situace je i "bod" dobrej! Teda když zůstanem ve skupině o záchranu tak se k nám díky této  remize Karviná ...

Prostředek už je ztracen, s Teplicemi máme horší vzájemný zápasy.

JohnZ napsal:

Jestli je to pravda tak aspoň hráč s perspektivou(24let).Čísla sice nemá a tuhle sezonu spíš paběrkuje,ale to by bylo aby ho Jarda neprobudil.Vysoká postava.Může být dobrý do vápna.Ale hlavně zase mladší hráč.Nechtěl bych skončit jako Slovácko,kde ...

To jsem si tak nějak řikal, že u nás snad (až na vyjímky) skončila doba kdy berem hráče kolem 30 let. Pleštilovi končí po sezóně smlouva a prý je u nás už domluvený, tak uvidíme.

Trochu z jiného soudku: po sezóně k nám údajně zamíří Dominik Pleštil z Jablonce

Čas využít klesající formy sparty a příští tejden je pořádně prohnat.

misaspisa napsal:

Taky bez Vondry a Berana, ale ten by asi stejne nemohl hrat. Ten teda dnes zahral famozne. Ja jsem mu i tady vycital neplodnost a konecne zabral! Vybornejch vykonu bylo ale vic. Diky kluci, konecne zase ...

Bery by určitě nehrál, je tam dohoda klubů.

Teď jsem se koukal znova a Hybš s Hálou hrát můžou, moje chyba, jen jsou v karetním ohrožení v dalším zápase. Takže v Edenu jen bez Vondry, Shejbala a Berana (co se karetních trestů týče).

Rozhodčí to v druhý půlce zazdil, to snad ani nešlo něco na ně nezařvat..

Dnes dobrý výkon, ale umíme i líp. Jablonec až na vyjímky neškodnej. Rozhodčí v 2. pol. naprostá katastrofa, co to jako mělo bejt? Díky němu jsme příště bez Hály a Hybše.. 

Snad bude Valda s Bimbem v pořádku! 

P.S.: moc díky za fanzónu, super zpestření a Matymu přeju, aby na Spartu mohl naskočit :))