Detail uživatele diskuzního fóra - Klokanizgrebovky

Datum prvního příspěvku
07.09.2022
Celkový počet příspěvků
23
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 20
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
1zSzS5ZZ 3
GnBHiCmp 3
lFlEHbhz 2
iPXkA8f0 1
8xG3kSih 1
Gt2SNJLl 1
qd4aLsOT 1
58J29NvG 1
OGgOY52q 1
anQELHVU 1
tcE+fG/7 1
XqutJqC8 1
GOUEjSTf 1 Scarsdale, venca_65
hCEoLc4K 1
p24pgFDE 1
QfJsY+HZ 1
LvDSGIJX 1 Scarsdale, venca_65, Sigi
I8XXDJus 1

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani! Dneska Bohemka uhrála proti poslední Karviné bod. Klasika... Zaujal mě výkon Hrubého. Bez něj v deseti hrála ve druhém poločase Bohemka lepší fotbal než s ním v jedenácti lidech! To je přesně věc, kterou ...

Dobrý večer. souhlasím, kromě Ristovskeho, neboť s ním je útok silnější. Dokáže udržet balón zády k bráně a tudíž počkat na druhou vlnu. Nevím proč Teda nebyl puška součástí taktickeho plánu.ale co jednou Bohemka pořád Bohemka. 

Nazdar klokani, konečně jsem doma. Pár poznatků :stadion super, organizace super /nevím jak v kotli mého místa support the best off. Novinka  "Hu". mě vystřelila z trenek. klobouk dolů a ps:budu Klokany kolem sebe seznamovat s tímto choralem. poprvé jsem byl na výjezde bez šály, dresu atd. náš sektor "nebyl náš" ale tento výjezd hodnotím na úroveň Bodø... /byl jsem tam ale pod lízátky to má také svoje kouzlo. bod beru a na Hradec seru. Bohemka v Dolìčku forever 

skip napsal:

Jen taková vsuvka. Když si čtu o Budějkách, jak jim má pomoct nějaká virtuální společnost z Anglie, jak nemají trenéra, jak vejplaty choděj-nechoděj, jediná posílá z Admiry,jak je to rozhádaný.......Tak jsem si vzpomněl na nás, ...

To podepíšu p. Skipe... 

kacrrr napsal:

Hrubý a Smrž jsou hráči do divize, ne do ligy. Je to hnus velebnosti...pokud uděláme s tim co predvadime alespoň bod, bude to zázrak.

Běž te už trénovat Real nebo barcu. Vaše názory, které prezentujete jsou odborné a hodné profi týmu leč bohužel asi tak dobrý nejste. Proto asi máte potřebu se "odborně vyjadřovat k utkání" mě je úplně u prdele zda někdo komu a proč ne do běhu '. prostě bod dobrej a vy Svému týmu zítra klidně nechte běhat schody.... Bohemka forever....

vituscz napsal:

Na místě nebudou, prodávají se jen přes net. Zkus to přes tenhle odkaz: Sektor F1 mi jde normálně vybrat a lístky dát do košíku.

Dekuju. povedlo se. 

Klokan z Černošic napsal:

Twl, taková nádhera a stejně se najde někdo, kdo by to řešil jinak. Už při cestě domů jsem si říkal, kolik blbů se zde zase bude exibovat a radit a kritizovat, očekávání bylo naplněno:-((( Takže pozitivně, ...

naprostý souhlas. dnes krásný tříbodový den, plný charakteru Nic nevzdát... Děkuji Chlapi 

bob.in napsal:

Robert je šéf. Všechno se musí točit kolem něj, je to ten typ fotbalisty. Chce balón, chce dirigovat, řídit hru. Buď se to kolem něj postaví, nebo bude muset odejít. Není a nikdy to nebude ...

Souhlasím ale věřím že brzo pochopí že on potřebuje Bohemku víc než třeba myslí. Fotbalista je to dobrej. ale zatím 2krat suchej dres a jedna pentle. Nevíte někdo jak ještě dlouho bude mimo Jánoš a vlastně co mu je? 

kacrrr napsal:

Od konce zápasu mi psalo uz asi 15 trenerskych kolegu jak Bohemka nestačila a ze proti jaru to není ono, když shrnu jejich názory. Ani v Pardubicich tým nehrál dobře, se štěstím tam to bylo ...

asi si neuvědomujete, že nám právě Bohemka splnila malý sen na Velké cestě. rozhodně s Vámi nesouhlasím neboť Vaše výtka zní jako názor z kanape. AŤ V Bodø nebo dnes pořád to byl zážitek, ehm tohle mě psalo 13 kuchařů, 10cisniku 1reditel a pár trotltreneru jako jste Vy! Klokani Dekuju za krásný týden "STÁLO TO ZA TO". ps právě díky supportu můžeme tlačit na nový stadion. 

sice nemám hlasivky, fotbal jaký byl. ale pro nás zážitek. a nejvíc mě pobavila výměna vlajky u stadionu kartačkoveho týmu za naší flagu ??. ona potom ještě zmizela jedna  ze stožáru u pobřeží. předpokládám že někdo čekal na tmu a potom ji i za světla sundal ??a za polárním kruhem jsem byl včera rád za kousek stínu. hlavně že jsem si zabalil pláštěnku a svetr ??