Detail uživatele diskuzního fóra - Martak

Datum prvního příspěvku
16.11.2001
Celkový počet příspěvků
129
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 121
Ptejte se vedení Bohemky 2
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
SaQ+RvwC 60
E4h8H1CT 11
1Un1vasj 10
1200mMIg 5
FQB9KMQB 3
Of/ewYjK 2
1bKENTF4 2
A6dtbK6p 1
09WCP0et 1
336Q6wHn 1

Super výkon, až na ten konec. Mosquera hrál jen na svůj gól, Puškáč slabej. Měli jsme to tam dokombinovat a dát čtvrtej.

Bohužel nás ten poslední gól může mrzet, s Budějicemi máme teď vyrovnanou bilanci, ale celkové skóre podstatně horší, takže škoda.

Ostatně, na celou střední skupinu máme špatný skóre.

Ale lepší bilanci s Olomoucí, tak tu bychom tam měli vystřídat.

no tak to nás pustí jen na sezení, kdyby nás pustili do kotle, tak určitě nezajistí odstup dvou metrů a tím jak to bude v televizi, tak ještě dostane klub pokutu...

Kamil napsal:

Dnes by oslavil 67.narozeniny legendární Jirka Sloup, máváme do fotbalového nebe a připomínáme jeho góly, které vešly do klokaní historie, jako proti Ajaxu, v reperezentaci na San Siru proti mistrům světa v debutovém zápase, góly ...

zatlačuju slzu, ty časy už asi nikdy nepřijdou...

zipexx napsal:

Dnes mi dorazily Bohemácké roušky. Skromný dotaz, zkoušel někdo ty roušky předtím, než je dali do výroby? Přijde mi, že jsou dělané z podprdy Jitky Čvančarový. Pro vousatého s nadváhou jsou super. Pro normální hlavu ...

jestli myslíš ty bílé s klokanem, tak jsou sice větší, ale líp se v nich dýchá

jsem s ní spokojenej - mám normální hlavu bez vousů.... a nemám nadváhu

tyfoon napsal:

čaues, už jsem byl taky lehce nervozní, ale včera mi přisel mailík, že to chystaj pro ppl a dnes už mám smsku, že to budou dnes doručovat. tak uvidíme, co přivezou :-) snad vám to brzo taky ...

Tak to jsi šťastný člověk.

Já stále nic..

petr.koukal napsal:

Ty vole, neblbni. Myslíš, že jsem to dělal s cílem se na vás vysrat? Roušky po technické stránce (návrh - objednávka - výroba - e-shop) jdou za mnou. A já jsem udělal to, co jsem ...

Petře, klid, díky moc.

batoh napsal:

Teď se mi snad podařilo objednávku dokončit. Uvidíme co a kdy dorazí. Popravdě jsem po téměř 40 minutách neměl odvahu do košíku přidat nic dalšího a tak se klub připravil o nějaké ty penízky, které ...

já tam měl osušky, dodal roušky, pak to spadlo, košík se vyčistil a po 10 minutách se mi vrátil zpět a dokončil jsem objednávku, tak jsem spokojenej

oto.kraus napsal:

Co na to říct?prostě realita našeho klubu kde na fanoušcích vůbec nezáleží:-(:-(

tak bych to nebral, snaží se a poptávka je velká