Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.07.2006
Celkový počet příspěvků
1148
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 979
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 374
u/Lvd4Yc 10 sano
5L8qWD8Q 8
4zRk6MhZ 5
IVfBmjR0 5
LDIE8502 4
n6fF82AP 3
tkWwo4CW 3
hU+jTy1K 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
EB1k9r07 2
tpghaqy5 2
xukTOv5R 2
aYDwkYWe 2
UYIGBQg6 2
//W//3Y+ 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1 bonano30
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1
J6jWRK7k 1
LER+j1uf 1
7yoRlhmp 1
WWA0cB4k 1
vVEBvsi1 1
G/5YovS2 1
ONmyW0cc 1
CnrN/VAr 1
9LpdSiEf 1
4SD9eWpH 1
0L5yEirD 1 Svatoslav.Bata
c14NYC9l 1
HMqtVVoM 1

karass napsal:

No vlastně všichni fanoušci BOHEMKY by si měli přát, aby i z Nováka, Osmančíka a ostatních mladých nadějných kluků byla polokopyta. V opačném případě je už v našem milovaném klubu neuvidíme, stejně jako neuvidíme i ...

nech žvástů,že jsme někomu k smíchu

Každopádně nešiková přihrávka Ljovina dozadu,Köstl nezabral,čekal,že vystartuje Patrik,ale ten zůstal přilepený vzadu,čili chyba od tří hračů najednou. 

hrdin napsal:

1.) Za mne je Hůlka o level dál než zbývající trojka, a ani tam bych to vyrovnané já neviděl. Ale zase záleží, jak se hráči potkají s formou....  2.) Neříkám, že máme kupovat Pokorného, nebo ho ...

No,jelikož Nita na mě nepůsobí zrovna jako silná jednička,i když má novou smlouvu,je docela pravděpodobný,že Hugo se v létě posune o trochu výš nežli je tebou uváděná šestá pozice,ale to poznáme až jestli si ho stáhnou na letní přípravu.

petr.koukal napsal:

Dobré ráno, anketa stále probíhá. Konečné výsledky hodíme na sociální sítě po skončení sezony.

Ahoj,ta anketa probiha kde???Dik

kacrrr napsal:

Pan učitel bezchybný? Tak se vám omlouvám za to i - ý pane bezchybný!

Chybama se člověk učí

kacrrr napsal:

No pánové urážejte, jsem na to zvyknutý! Hlupáci k fotbalu vždycky patřili! Dneska jsem zvědavý na kolik gólů nahraje Krch Slavii:-)

Pokud mluvíš o nějaké inteligenci,tak ve slově zvědavý......se píše tvrdý Y....pokud bys to myslel v množném čísle,tak je to správně,.jsme zvědaví.....to jen tak pro pořádek a o výrazech hlupáctví

Fan1905 napsal:

Zatím jsme nevystřelili na branku. Bez bojovnosti se jen chladnou rozehrávkou v lize nedají uhrát body. Kdy tu svázanost proti Příbrami ukončíme ? V závěru nás Příbram přeběhává. Malá připravenost ? Ani ti vychvalovaní mladí ...

ale jo,vystřelili...ale kousek vedle

tom2 napsal:

Zajímá se o klub, kde by neleštil lávku. Jeden třetiligový už mu nabídl, že by to na polovinu zápasů u nich dotáhnout mohl. 

A jakou zemi máš na mysli?Někde je třetí liga ještě celkem nadupaná,ale třeba takový Nepál...tam by se v té třetí lize mohl chytit.

ZaeeN napsal:

Moje slova, Osmančík zatím umí jenom běhat, míč mu nevoní a výšku ani váhu na ligu nemá...

Kluci neblaznete,to hodlate hodnotit mladyho kluka po par minutach na hristi?