Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.7.2006
Celkový počet příspěvků
1079
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 911
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 321
u/Lvd4Yc 10 sano
5L8qWD8Q 8
4zRk6MhZ 5
IVfBmjR0 5
LDIE8502 4
n6fF82AP 3
tkWwo4CW 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
EB1k9r07 2
tpghaqy5 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1 bonano30
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1
J6jWRK7k 1
LER+j1uf 1
7yoRlhmp 1
WWA0cB4k 1
vVEBvsi1 1
G/5YovS2 1
ONmyW0cc 1

ludvavestec napsal:

Pět gólů má být příště v síti soupeře! Tohle jsou děsný nervy :)))

a kam že to jedeme příště?

cossacs napsal:

Keita je zraněný nebo proč šel ze hry. Potřebujeme vyrovnat a stahneme útočníka.

Kopal se dnes za uši a šel tam jiný útočník,možná i lepší.

Martin Kurka napsal:

Tribuna u tramvaje bude až s velkou rekonstrukcí a určitě nebude dřevěná.

A rekonstrukce bude,Martine?Jsi optimista?

Malstr napsal:

Dotaz na všechny: Jak vidíte novou sezónu? 

Horsi nez lonska uz byt nemuze a jsem presvedcenej,ze letos to bude lepsi,jde o to jak....uvidime po 5 prvnich kolech,jaka bude spokojenost ci defenestrace.Co se posilovani tyka,tak utok se mi zda opomenutej

Klokanekst napsal:

Já také nejsem se vším spokojený. Že majoritní vlastník odmítá možné budoucí akcionáře klubu, tak zatím nikdo nepredložil nějaký důkaz. Při pergolách takový dotaz "na tělo" zatím nikdo neučinil.

Mam dojem,ze tenhle dotaz na telo padnul,uz nevim,jestli to okomentoval Svata tady na foru nebo pantata na pergole.O nejaky orientalce slo,ale jejich vize byla,ze si sem budou v co nejvetsi mire davat svoje hrace a nasledne se pokouset je zpenezit po Evrope.Jinak osobne o tom nic nevim,jen tohle,co zaznelo tady nebo na pergole.Na kazdem sprochu pravdy trochu.

Tak dle dnesniho tisku je Kamil Vacek snem Olomouce...zatim je vse pry v jednani.

dědek1905 napsal:

jen na okraj , poslední příspěvek jsem napsal v roce kdy ty jsi začal , s vědomím , že tady byli vesměs jelita , nic se nezměnilo , netrap se tím , odhlašuji se , ...

jelita aspoň byli normální

dykovka napsal:

Kamaráde byl bych moc rád abys mi to řekl osobně. 

kamarád bohužel teda bohudík...nejsem.Možná máš svaly,ale nějak ti chybí kvalitní obsah mozkovny

dykovka napsal:

Ty ses excelentní chudák. O fotbale nevíš vůbec nic a ještě budeš normální lidi, co říkají pravdu napadat? Abys věděl, vůbec neznám nick dědek, ale lidi tvyho ražení mě bytostně serou. A napiš si  o ...

neblázni,s tvou úrovní nemám vůbec o čem si psát