Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.7.2006
Celkový počet příspěvků
1022
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 858
Ptejte se vedení Bohemky 154
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 280
u/Lvd4Yc 10 sano
5L8qWD8Q 8
4zRk6MhZ 5
LDIE8502 4
n6fF82AP 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
EB1k9r07 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1 bonano30
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1
J6jWRK7k 1

Culp napsal:

Když jsem viděl rozpis zápasů jarní části ligy tak jsem si myslel ,že nějaké body získáme s Olomoucí a Opavou.To jsem si myslel ,že jsem pesimista,ale ne já jsem realista.

nebo se Slavií

sasek napsal:

Šancemi myslím i nadějné brejky, přečíslení, balony připravené na centr. Toho tam dnes bylo hodně. Jenže finální přihrávka je strašná a když už se povede, nikdo tam není. 

skromnost nade vše.....balon připravený na centr je šance?

Hrubajz napsal:

Nebylo to mysleno spatne! Ja porad doufam, ze pravdu budes mit ty a Bohemka pujde nahoru! Protoze mne to dnes prislo jako strasny vykon! Bohuzel hodne podobny vykonu proti Dukle a Pribrami na podzim doma. 

pokud se letos zachráníme.....

cossacs napsal:

Naposledy pod Koubkem že a předtím by se pár dalších našlo taky. Přiznejme si, že až na pár sezon kdy se podařilo vše jak mělo to je stále jen průměr až podprůměr a i v ...

Jenže ten špatnej útok často trpí nekonstruktivní zálohou.

Když tak sleduji zahraniční ligy,říkám si,kde to vlastně ta česká liga je,když sleduji nás v lize,říkám si,co tady pohledáváme?Sem tam nějaká výjimka,ale bez výhry a bez gólu

Hrubajz napsal:

Ale, koukam, ze i vy jste nespokojen. Ale ne, dnes tam nebylo opravdu nic co by se dalo ppchvalit. Fotbal bez napadu a skoro bez strel. Zadne nabehy za obranu.... Proste nic. Opravdu bidny druholigovy ...

snad bych vynechal to vykání,pokud mohu poprosit,že se někdy neshodneme,neznamená,že si nemůžeme psát normálně.

CarlUweSteeb napsal:

Krasa proste jednim slovem krasa.To se tu furt nadavalo lidem co si dovolili rict svuj nazor na vedeni a ejhle zacalo jaro a  mi jsme porad tam kde na podzim.Ja nevim kdy to vedeni pochopi ...

Máš dojem,že dnes toho naběhali nějak víc než Olomouc?Údajně jeden z nejrychlejších hráčů v lize nedokázal utéct plešatýmu hovadovi.

Čekal jsem plichtu a Pepu Jindřiška v základu...takže jsem netrefil vůbec nic,nicméně se ukázalo,že v základu být měl

Je klika,že Bahrajnec nedorazil ještě do Prahy,mohl by při pohledu na mužstvo,kde má hrát, zabřednout  do hlubokých depresí.