Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.7.2006
Celkový počet příspěvků
985
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 821
Ptejte se vedení Bohemky 154
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 254
u/Lvd4Yc 10 sano
4zRk6MhZ 5
LDIE8502 4
n6fF82AP 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1

hrdin napsal:

Když odcházel Korbel ze Slavie, tak říkal, že ho to stálo 30mio, ale vyúčtovali mu 17. Zajímalo by mě, kolik za těch 14 let Sralťani vytunelovali z Křéti. Tak nějak tuším, že bychom z toho ...

Jenom ta sranda s taljanem je udajne stala 750 melounku,to sami priznali.

sasek napsal:

Ale kam s Hoftychem? Navíc, šel by k nám znovu za nějakou almužnu?

Chlapci maji pochopitelne na mysli neoficialni a zakulisni fukci....

FreeBeam napsal:

Jenom potvrdím, F.Hašek připravil svojí neschopností tým o vítězství.

to bych mu úplně nevyčítal,to se stane,že z blízka překopne bránu,ale záloha celý zápas absolutně k ničemu a to bych záloze vytýkal jakožto celku.

ludvavestec napsal:

Těžko se v tom vyznat, trávník byl snad dneska vlhkej dost... 

Nevím,jestli byl,ale určitě je nasáklej teď...po té se štěstím proměněný pentli.

11.rada napsal:

Lepší do ničeho nevrtat a o nic se nestarat. Když jsem si na vedlejším fóru přečetl jako reakci na nesmělou kritiku jednoho fandy odpověď "jdeme svou cestou", tak mě zamrazilo. Takto na jakékoli výhrady ke směřování ...

A jakouže to cestou se máme vydati,abychom nešli svou cestou-necestou?

hrdin napsal:

I ta Dukla hraje líp. Spolu s Příbramí hrajeme absolutně nejhorší fotbal.

Jinak řečeno,čeká nás zápas snů.

kolina napsal:

Mmm, dobrá... No, ale přece nelze výtrhávat fakta z fotbalového kontextu?!? Pokusím se vysvětlit na příkladu oblíbených legend: Jirku Sloupa měla sílu přivést Bohemka z Plzně  no a kde je dnes Plzeň, ona si od nás vybírá naše ...

Tedy,ty se opravdu vracíš do dálnověku.

Ahoj Svato,nechces tady okomentovat ty odmitnute zastupy zajemcu a tajuplnych sponzoru,kteri byli odmitnuti ba dokonce vyhnani pendrekem ?Komedie Katar a dalsi.....Jo,Tvrdik....taky dobry,nezapomen na Mohoritu nebo toho dabujiciho detskeho herce,ani uz nevim jak se jmenoval.Bude to asi zapeklite shrnuti zhrzenych zajemcu a dobrodeju.

Pro nezaujateho divaka byla nadhera,jak Kral udelal u lajny z protreleho Svece obycejneho vyjukaneho sevcovskeho ucednika...ja,bohuzel,zaujaty jsem,cili Kral mel skoncit na zemi i za cenu karty.