Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.7.2006
Celkový počet příspěvků
1073
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 906
Ptejte se vedení Bohemky 157
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 316
u/Lvd4Yc 10 sano
5L8qWD8Q 8
4zRk6MhZ 5
IVfBmjR0 5
LDIE8502 4
n6fF82AP 3
tkWwo4CW 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
EB1k9r07 2
tpghaqy5 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1 bonano30
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1
J6jWRK7k 1
LER+j1uf 1
7yoRlhmp 1
WWA0cB4k 1
vVEBvsi1 1
G/5YovS2 1

Tak dle dnesniho tisku je Kamil Vacek snem Olomouce...zatim je vse pry v jednani.

dědek1905 napsal:

jen na okraj , poslední příspěvek jsem napsal v roce kdy ty jsi začal , s vědomím , že tady byli vesměs jelita , nic se nezměnilo , netrap se tím , odhlašuji se , ...

jelita aspoň byli normální

dykovka napsal:

Kamaráde byl bych moc rád abys mi to řekl osobně. 

kamarád bohužel teda bohudík...nejsem.Možná máš svaly,ale nějak ti chybí kvalitní obsah mozkovny

dykovka napsal:

Ty ses excelentní chudák. O fotbale nevíš vůbec nic a ještě budeš normální lidi, co říkají pravdu napadat? Abys věděl, vůbec neznám nick dědek, ale lidi tvyho ražení mě bytostně serou. A napiš si  o ...

neblázni,s tvou úrovní nemám vůbec o čem si psát

dykovka napsal:

Myslím že právě kůli tobě podobným jsme tam kde jsme. Absolutně nechápu co si mu napsal. Jako máš pocit, že je to jinak?

teď jsem se normálně rozbrečel,že na mě houkl idiot,ale nevím,proč se tady mlátí pořád dokola prázdná sláma

dědek1905 napsal:

vše je to o penězích , není na proplacení HAŠKA , není na nového trenéra a i kdyby , tak není na nové hráče co by si vybral , shrnu to , pojedeme dál s ...

Že by se nám tady zase zaregistroval nový rozumbrada?

Podrobna zprava duvodu a pricin moc zajimava nebude,ale zajimave by mohlo byt vypracovani navrhu na reseni situace,jinak receno jakymi kroky vykrocime ke svetlejsim zitrkum,zpatky ni krok.

bohemak11 napsal:

A co podle tebe máme delat?cekat s naději do další sezony(jako již několik let)a zas jen doufat?a pak se opet strachovat do posledních chvil?!ono už dnešní návštěva ukázala ze je hodne lidi nasranych(já sam nesnasim ...

A co s tim teda hodlas delat,krom nadavek a urazek?

Hrubajz napsal:

Já myslím,že jsou mnohem lepší než Opava i Příbram. A s tím co předvádíme by se jednalo o zázrak je porazit ve dvou zápasech. 

stačí je porazit jen jednou...u nich a doma ukopat plichtu