Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.7.2006
Celkový počet příspěvků
1107
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 939
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 342
u/Lvd4Yc 10 sano
5L8qWD8Q 8
4zRk6MhZ 5
IVfBmjR0 5
LDIE8502 4
n6fF82AP 3
tkWwo4CW 3
hU+jTy1K 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
EB1k9r07 2
tpghaqy5 2
xukTOv5R 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1 bonano30
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1
J6jWRK7k 1
LER+j1uf 1
7yoRlhmp 1
WWA0cB4k 1
vVEBvsi1 1
G/5YovS2 1
ONmyW0cc 1
CnrN/VAr 1
9LpdSiEf 1
4SD9eWpH 1

cézar napsal:

Tady probíhala masáž, jak je Béčko v přípravě téměř neporazitelné a dneska s posledními Brozany 0-2. I o nás dost poškozuje v očích fotbalové veřejnosti.

Uz toho jsou plny hospody,noviny a o nicem jinym se nemluvi,nepochybne bude prohra naseho becka hlavnim tematen vecernich zprav,ale konecne neco jinyho nezli podivnej virus.

Jakákoliv radikalizace,ať už je to politika,náboženství,sport nebo cokoliv jiného, je hodně nebezpečná.K tomu,aby se zradikalizovala část fanoušků je vždy třeba nějaký velící jedinec,zahleděný do sebe,zpravidla do té doby  v životě neviditelný,ale proto chce být viděn a slyšen.Vzdělaný a slušný člověk by se nikdy nesnížil k prezentování takového odporu,když už ne přímo proti Bohemce,tak proti lidem,bez kterých by Bohemka už nebyla.A pokud má někdo skoro volební program s volebními body,tak to je jen jeho poloviční věc.Ta druhá je vize,jak dál s Bohemkou a kdo by měl být v čele klubu.Já se přiznám,že do zákulisí klubu nevidím,nedokážu zcela posoudit oprávněnost funkce našeho ředitele,ale jeho táta je pro mě zárukou,že se Darek učí,asi nechce být tolik viděn,nebo na to nemá povahu,ale  mu zřejmě škodí.Četli jsme vyjádření pantáty,četli jsme vyjádření druhé strany,pravda bude asi někde uprostřed,chybí komunikace,což by politik dělat měl.A tohle už není fandovství,ale sportovní politika se snahou vydupat si něco....a schovávat se za blaho Bohemky,je dětinské.Ostatně oni politici ani nic jinýho neumí.Jedna parta slibuje a druhá kritizuje.
Jsem toho názoru,že pracovat s otcem v jedné firmě,být zaškolován a být učen,....by se nemělo.Vím o čem to je a svého času jsem si vytrpěl své.Nicméně pantáta(což nemyslím urážlivě),se se synem rozhodl pracovat.A tak se ptám,kterému otci by bylo jedno,pokud by skupina fandů už delší dobu vyvěšovala transparenty proti jeho synovi,nic příjemného,je to v televizi,už i v novinách.A taky si myslím,že pokud by pantáta synovi nevěřil a myslel si,že to nezvládne a bude tam jen jako figura,nikdy by se to nestalo.Pantáta je podle mě setsakta tvrďák,podnikatel,který krom svého podnikání musel roky čelit všemožným trestním oznámením,což všichni víme.A pokud tohle všechno zvládl,nemyslím si,že by do vedení klubu dal někoho,komu nevěří a o kom není přesvědčen,že to zvládne.
Skoro mám obavy,že když jsme se vyhrabali ze sraček a přece jen se posunujeme do normálu,byť mnohým se to zdá málo a cesta pomalá a trnitá,že touto navozenou situací,ať už uměle nebo spontánně vyvolanou,jsme udělali hodně vstřícný krok k sebezničení.Před lety jsme klub zachránili a teď bychom se dokázali sami odrovnat.
Snad není pozdě,aby hlavy vychladly,ale to musí na obou stranách.

kolina napsal:

Tak jsem si teda také řádně přečetl aktualní soupisku... Opravdu lze postavit téměř dvě vyrovnané jedenáctky, ale nevím zda to je dobře nebo špatně, zda právě v tom není problém?!?  Zda "neumřem" na průměrnost... Popravdě řečeno kádr ...

Tomu se říká udeřit hřebíček na hlavičku...hloupé chyby Patrika....na čáře perfektní,ale kdo ví,jak dopadne až na něj bude chodit jeden centr za druhým a hra nohou,odkopy od brány...to je samostatná kapitola.Nicméně jasná jednička do brány.

petrbok napsal:

Obětuj jedno pivo, kup si tuto knihu -  a zjistíš, jak to chodilo i v Bohemce, když ještě byla silnej pes...

Jeste vice bych doporucil Fotbalovou chobotnici,autor Zdenek Svoboda

samett napsal:

Úspěšný rok 2020 všem klokanum, Bohemka nechť je tam, kde ji chceme. Hráčům zdraví a formu preju, a i nové posily, trenérovi šťastnou ruku, pevné nervy, tak hodně štěstěny . BOFOR!!! Pohled zvenčí : “Skalní příznivce Bohemians štve ...

Tohle slohove cviceni je k cemu?

Vinohradian napsal:

Dokážeš pochopit, že situace NENÍ taková, že by u Ďolíčku stál zástup fyzických a právnických osob s eminentním zájmem akcionářsky vstoupit do klubu? Ať prodají komu, proboha?!

Jenze prave tohle ti naivkove nechapou...je snadny napsat prodejte to.....hazet na nekoho spinu a urazet je prece snadny.Co treba otazka..co kdyby se pantata rozhodl,ze mu Bohemka nestoji za soudy,za nadavky a urazky....vinit mladyho reditele ze stavu Bohemky je prece hloupost.Faktickym vladcem je stejne pantata,ke kterymu mam obdiv a uctu,pak mame nejaky predstavenstvo spolecnosti...dozorci radu,proste organy ktere maji urcovat smer a vyvoj klubu.Pak se tady dozvim,ze za vcerejsi nepentli muze taky vlastne reditel.Radeji si nepredstavit situaci,kdy pantata rekne STOP.....

fans1905 napsal:

Není to první závažná chyba Jindříška na soupeřových hřištích. Jinak do kombinace výborný. Pro Bohemku  odvedl neskutečné výkony, ale věk se zastavit nedá. Škoda, že překopáváme centry. Ugvu se zatím nepotkal téměř s míčem.

Už to tady psal mimikry,zcela nepochopitelná přihrávka Patrika a snaha o nějakou konstruktivitu...ale hloupá snaha.

Fans napsal:

Tak jinak, nepotřebuji na tyto zápasy koukat,to za prvý. Tvé veskrze optimistické komenty a poznatky se hodí možná do kabaretu, nebo snad do volební kampaně.... Za druhý, pokud bys o fotbale a rodinném klubu něco ...

A s tim prirozenim na tom jsi jak....abys odpovedel na jasne polozenou otazku.

kolina napsal:

Jojo,  nutně potřebujem jednoznačnou jedničku do branky no a také kvalitní stopery kteří se s tím brankářem sehrají, tam to musí být dlouhodobě pohromadě... No a také alespoň jednoho opravdu kvalitního útočníka... Mužstvo máme dobrý, ale bez ...

I velký pan Kolina by si mohl odpustit narážky na golmana,není k nim sebemenší důvod,zkus jasně vysvětlit,co měl asi tak dělat jinak?

Nechme mu ještě pár zápasů,byla by chyba ho přestat stavět,ale podtrhnout ho po jednom mači,kde byl ponechán na holičkách ….jen by měl přestat dělat kličky ve vápně,to každopádně.