Detail uživatele diskuzního fóra - kovalam

Datum prvního příspěvku
3.8.2007
Celkový počet příspěvků
671
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 648
Ptejte se vedení Bohemky 16
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LDDVHDLD 37
CiIK40/g 5
yelK8VAd 4
h9Dlx8A0 4
malXmF5l 3
yCaI0Ph7 3
MZHGTShP 3
ZxuKrY/F 2
tvw3Wk19 2
j5zrMe6G 2
l3g5XxkL 2
BSg6cLLB 2
yakNpYRg 2
c9ZbCZqN 2
LzLoQ+eE 2
IhZ/MM0O 2
n2qLqU7Z 2
CSDXXVMX 2
BtJbeo7c 2
MqGdrpCy 1
Hen8qckG 1
wAwvVL9n 1
4m7dmEQj 1
vAg32Mmt 1 Cavalera
blfStUSC 1 Jaromír z Vršovic
CKbZEJZr 1
Uchu2b4j 1
rJjWiogv 1
7sHwSXz3 1
qgwxG4ZX 1
SzbRaaij 1
IOg9qjYz 1
zm04gaxV 1
Lwjrej3o 1
qyyGBnfu 1
OHnABAnE 1
FUNn9HPY 1
smfR21xa 1
tF/RWuej 1
G52txz1l 1
ryW3CnSL 1
ftOQnII6 1
2GmJK/1K 1
a+OfqYJj 1
AZbmUjwi 1
qTCXJFXf 1
srX+qeJ5 1
DUNYGFOB 1
vMYB/id/ 1
76KDhAYY 1
r9xxQ34c 1
4eczAC3d 1
tP318nri 1
4p8sRml+ 1
1fu3NEU6 1
45S7bLM1 1
lFg1NGEu 1
VCTYhsKp 1
h+U3V3em 1
eHhwoeuX 1
+qY6aF9p 1
mIokAUmp 1
L28ydeJH 1
Jklq46jW 1
4z/tRAJ5 1

doublefish napsal:

Návrh na změnu soutěžního řádu je legitimní. Náš klub se prostřednictvím trenéra rozhodl zasadit se o logickou změnu. Zvolil ale zvláštní způsob lobbyingu. Otázkou je, nebylo-li by lepší vyjednat si nejdříve v zákulisí podporu ostatních ...

No jeste stesti, ze soutezni rad narizuje alespon travu jako hraci povrch, jinak by Karvina hrala treba na skvare...

Ja jsem opravdu rad, ze trenujeme i pred Karvinou na pokropenem hristi, nechapu proc by bylo dobre trenovat holomajznu

Uprimne vubec nechapu aktualni brekot nad neschopnosti trenera.

Sam jsem byl v minule sezone nekolikrat pro jeho odvolani - opomijeni Pepy, protezovani syna Filipa, atd. Chyb jako maku a zachrana s prispenim vsech svatych...

V nove sezone vidim, ze se trener poucil a zmenil. Privedl zkusene hrace, stabilizoval zakladni sestavu a konecne zacal doma vyhravat. Bod z Karvine neni zadna tragedie... 

Sam jsem chtel v lete navrat Hoftycha nebo prichod Latala. Potom co jsem videl co u nas Olomouc a Liberec predvedli za fotbal, tak jsem rad, ze nam zustal Hasek. Ten, kdo si preje konec trenera, by mel vedet koho lepsiho misto nej.... 

klokon napsal:

Minimálně v tom, že Gonzales je na naší ligu nadstandardní fotbalista, který nebyl, podle toho co jsem četl, nijak extrémně drahý.Toť vše. 

a na tohle jsi přišel jak, že je to v lize nadstandardní fotbalista?

Podle statistik odehrál za Duklu, nejhorší tým loňské sezony 14 zápasů a jako útočník nedal ani jeden gól. Vskutku impozantní bilance...

užívej si raději návrat Havla, borce který si na podzim vodil hvězdy Realu Madrid až mu Rámos musel zlomit nos....

Mauglí napsal:

Díky za super výkon a 3 body se silným soupeřem! Vodháněl na sebe poctivými výkony upozorňuje od začátku sezóny a pořád roste, dnes se rval celý zápas a k tomu 2 parádní góly. Pohybem a ...

Ty jo fakt, on ten Vodhanel pohybem, mozna i ucesem a vyrazem v tvari, pripomina Pavlika v jeho zacatcich...

Takze pokud ho budeme prodavat tak jedine rovnou do Juventusu a ne nakam za roh k Sesitum...

Jinak letosni domaci sezona je odmenou za to lonske silene utrpeni, takze letos doma jen jednou prohrajeme...

bez brankáře je těch našich 7 bodů vlastně malý zázrak...příště opravdu raději Koubu, horší už to být nemůže

jinak čekat body z arény čínského cirkusu mohl opravdu jen blázen...

včera zážitek z říše snů...po penaltě jsem nevěřil...vzpomínky na uplynulou sezonu, kdy jsme takových zápasů doma nezvládli celou řadu, byly příliš čerstvé...

největší rozdíl vidím v nových hráčích, které jsme v létě přivedli a rovnou naskočili do základní sestavy...díky za Keitu, Podaného a Hronka...to jsou skutečné posili..dohromady už dali 6 gólů z 10!!!

teď ještě, aby se uzdravil Le Giang...brankář je dlouhodobě naše největší slabina

albertusman napsal:

Sorry, ale co se týká sprintový rychlosti, tak jsou na tom všichni dobře, a co se týká naběhaný vzdálenosti na zápase, tak je zejména tebou jmenovaný Barťas jeden z nejlepších v lize. Potíž je v ...

neumíme hrát na výsledek a na body, dvakrát za sebou přijít venku o bod poté co vyrovnáš na 2:2 není náhoda, trenér neumí reagovat na tyto situace...zkušenému a dobře takticky připravenému týmu by se to nemělo stát...

ten třetí gol Baníku včera padl ze situace, kdy naše obrana "neexistovala"..Hůlka prohrál souboj a vůbec nebyl nikým zajištěn... dostat takový gol v situaci, kdy vyrovnáme a chceme to už do konce zápasu udržet vzadu na nulu prostě není možné

fotbal se hraje na body, pokud doma teď porazíme Olomouc a budeme mít 7 bodů ze 6 zápasů, tak je vše vlastně v pořádku, v opačném případě jsme tam, kde jsme byli na konci jara a to máme lepší hráče, než jsme měli....

bonano30 napsal:

Dnes jsem nevěřil o to víc jsem z dnešního výkonu a výsledku nadšenej.Díky moc

Smekám před výkonem týmu! Víc než dvě branky jsme doma nedali déle než rok (naposledy Plzeň 5:2), skvělá práce obrany - doufám, že teď už bude hrát jen osvědčené stoperské duo ze sezona 2018 Hůlka, Šmíd a před nimi Pepa. Dnes taky konečně skvělý Vacek a díky za nákup Podaného s Hronkem!!! Jen tak dál....a Vodháněl má potenciál

Malstr napsal:

Když jsem si přečetl předzápasové vyjádření Haška, tak do Vánoc od Bohemky asi nic nečekejme... To je neskutečné... Fakt skvělá pozvánka na nedělní kopanou v Ďolíčku... Přesto tam půjdu a očekávám tři body... 

vyjádření trenéra už delší dobu není možné brát vážně, donedávno ty jeho alibistické "žvásty" vycházely alespoň v jiných neklubových médiích, teď už nám je servíruje klubu rovnou na své homepage....

něco o tom vím, sám jsem za ředitelování Příby psal podobné pozvánky na zápasy, napsat tohle bych si fakt v životě nedovolil a to byly za Busty taky příšerné časy...

kdybych neměl Bohemku jako "diagnozu", tak v neděli nikam po takovéto "pozvánce od trenéra" nejdu....

úplně upřímně v neděli bych si se všeho nejraději zařval: HAŠEK VEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!