Detail uživatele diskuzního fóra - kovalam

Datum prvního příspěvku
3.8.2007
Celkový počet příspěvků
653
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 632
Ptejte se vedení Bohemky 14
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LDDVHDLD 37
CiIK40/g 5
yelK8VAd 4
h9Dlx8A0 4
malXmF5l 3
yCaI0Ph7 3
MZHGTShP 3
ZxuKrY/F 2
tvw3Wk19 2
j5zrMe6G 2
l3g5XxkL 2
BSg6cLLB 2
yakNpYRg 2
c9ZbCZqN 2
LzLoQ+eE 2
IhZ/MM0O 2
n2qLqU7Z 2
CSDXXVMX 2
MqGdrpCy 1
Hen8qckG 1
wAwvVL9n 1
4m7dmEQj 1
vAg32Mmt 1 Cavalera
blfStUSC 1 Jaromír z Vršovic
CKbZEJZr 1
Uchu2b4j 1
rJjWiogv 1
7sHwSXz3 1
qgwxG4ZX 1
SzbRaaij 1
IOg9qjYz 1
zm04gaxV 1
Lwjrej3o 1
qyyGBnfu 1
OHnABAnE 1
FUNn9HPY 1
smfR21xa 1
tF/RWuej 1
G52txz1l 1
ryW3CnSL 1
ftOQnII6 1
2GmJK/1K 1
a+OfqYJj 1
AZbmUjwi 1
qTCXJFXf 1
srX+qeJ5 1
DUNYGFOB 1
vMYB/id/ 1

doublefish napsal:

až na příští týden?!? Připomínám analogii se sezónou 2007-2008, kdy jsme trenéra Bustu odvolali také až o zápas později, než bylo záhodno, čili ne po Budějovicích, ale až po Kladně (1:1) a ani následné výhry v ...

pozdě je už dávno....

trenér měl být odvolán na konci podzimní série, kdy jsme doma pod jeho dirigentskou taktovkou s obrovskou klikou vybojovali bod s Příbramí a remizovali s poslední Duklou, už tehdy bylo jasné, že není schopen připravit tým tak, aby doma zvítězil v klíčových zápasech...

je smutné, že se vedení nechalo uchlácholit výmluvami na nepokropené hřiště, rozsáhlou marodku a já nevím co ještě.....

a jestli si vedení po včerejší "největší ostudě v novodobé historii naší Bohemky" myslí, že se ve zbylých 4 zápasech (nic jiného než baráž nás nečeká) najednou stane zázrak, tak je to smutné dvojnásob...

Hrubajz napsal:

Ale ne.....to přece nemělo žádnou souvislost s výkony na domácím hřišti. A jinak ano já jsem po loňské sezoně věřil,že bude lépe..........a třeba prodej Jusufa byl přímo majstrštyk. Viděl jsi ho dneska hrát nebo proti ...

Prodej Jusufa je obchod století, to je tak asi jediné co se letos fakt povedlo....

Ten bude ve Slavii dělat tak maximálně šatnáře a nebo nám ho pošlou na hostování do druhé ligy, kdy bych těch svých 35 minut ve druhé půli snad zvládnul uběhat...

Dnes to byl den, který se černým písmem zapíše do historie Bohemky. Neviděl jsem v Ďolíčku na vlastní oči snad horší domácí zápas, naprostá beznaděj.

Jestli trenér po tomto hrůzostrašném představení sám nerezignuje tak v mých očích ztratil poslední špetku respektu. Měl by se stydět za to jak připravil tým na klíčový zápas sezony!!!

Pod jeho případným dalším "vedením" jsme jistí účastnící druhé ligy.

TomBP napsal:

Je opravdu neuvěřitelné co dokážeme nedat. Ale alespoň se do těch šancí dostáváme. To dřív také nebylo. Opět jsme vyhráli druhý poločas. Po vedoucím gólu jsme nezačali bránit výsledek. To vyrovnání byla jen náhoda po ...

tak já hlavně věřím, že všichni ve vedení mají dostatek rozumu na to, aby návrat Filipa do základu nepřipustili, do konce sezony už se jen těžko uzdraví a pak hurá někam na hostování, třeba mu to jinde půjde líp...u nás už toho "předvedl" dost

v Teplicích náš nejlepší výkon patrně celé sezony...sestava ideál a Pepa je bůh....o záchranu nemám obavy a Ostrava se v poháru má na co těšit...

dnes zatím jednoznačně nejlepších 0:0, trenér se poučil a sestava konečně dává smysl, hráli jsme dobře, jen ta produktivita...

jediné co jsem nepochopil bylo jen 15 minut pro Yusufa, ale asi je tam stále nějaký zdravotní limit...

já jen, že se zase ukázalo jak je důležité mít Pepu na hřišti, byl opět výborný!!!

Vendelin napsal:

Kdykoliv Pepa nastoupi na hriste a to i pres to ze ho na nej v Bohemce uz temer nepoustime, predvede skvely vykon. Nevim co jeste musi predvadet aby to nase vedeni prestalo ignorovat a pustilo ...

Pokud se máme zachránit musí být Pepa na hřišti!!!!

Je to prostě rváč, válečník, duše týmu, nepostradatelný faktor X

řeči, že věk nezastavíš jsou kecy nic než kecy, Federerovi je o rok méně a stále válcuje tenisový svět, Horváth byl v Pepově věku klíčový hráč Plzně v LM, v hokeji běžně hrají čtyřicátníci...

Bororo napsal:

Pár připomínek k Vašemu komentáři: Schaffartzikova hlavička byla tutovka, že to poslal doprostřed brány je jiná věc. Smola měl ve druhé půli góla na hlavě, těsně vedle pravé tyče Fryšťáka a poté po zemi pravačkou  do ...

trenér měl skončit už před zimní přestávkou, poté co doma neporazil Příbram, Duklu ani Liberec...teď už bych ho to nechal vyžrat až do konce (nikdo rozumný a schopný stejně v tuto chvíli na dveře Ďolíčku neklepe)

věřím že s tou 5-členou obranou hrází to vysněné 13. místo nakonec "uhaškuje"

v létě musí ale nutně přijít změna, jinak příští rok sestoupíme