Detail uživatele diskuzního fóra - kovalam

Datum prvního příspěvku
3.8.2007
Celkový počet příspěvků
663
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 640
Ptejte se vedení Bohemky 16
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LDDVHDLD 37
CiIK40/g 5
yelK8VAd 4
h9Dlx8A0 4
malXmF5l 3
yCaI0Ph7 3
MZHGTShP 3
ZxuKrY/F 2
tvw3Wk19 2
j5zrMe6G 2
l3g5XxkL 2
BSg6cLLB 2
yakNpYRg 2
c9ZbCZqN 2
LzLoQ+eE 2
IhZ/MM0O 2
n2qLqU7Z 2
CSDXXVMX 2
BtJbeo7c 2
MqGdrpCy 1
Hen8qckG 1
wAwvVL9n 1
4m7dmEQj 1
vAg32Mmt 1 Cavalera
blfStUSC 1 Jaromír z Vršovic
CKbZEJZr 1
Uchu2b4j 1
rJjWiogv 1
7sHwSXz3 1
qgwxG4ZX 1
SzbRaaij 1
IOg9qjYz 1
zm04gaxV 1
Lwjrej3o 1
qyyGBnfu 1
OHnABAnE 1
FUNn9HPY 1
smfR21xa 1
tF/RWuej 1
G52txz1l 1
ryW3CnSL 1
ftOQnII6 1
2GmJK/1K 1
a+OfqYJj 1
AZbmUjwi 1
qTCXJFXf 1
srX+qeJ5 1
DUNYGFOB 1
vMYB/id/ 1
76KDhAYY 1
r9xxQ34c 1
4eczAC3d 1
tP318nri 1
4p8sRml+ 1
1fu3NEU6 1
45S7bLM1 1
lFg1NGEu 1

bonano30 napsal:

Dnes jsem nevěřil o to víc jsem z dnešního výkonu a výsledku nadšenej.Díky moc

Smekám před výkonem týmu! Víc než dvě branky jsme doma nedali déle než rok (naposledy Plzeň 5:2), skvělá práce obrany - doufám, že teď už bude hrát jen osvědčené stoperské duo ze sezona 2018 Hůlka, Šmíd a před nimi Pepa. Dnes taky konečně skvělý Vacek a díky za nákup Podaného s Hronkem!!! Jen tak dál....a Vodháněl má potenciál

Malstr napsal:

Když jsem si přečetl předzápasové vyjádření Haška, tak do Vánoc od Bohemky asi nic nečekejme... To je neskutečné... Fakt skvělá pozvánka na nedělní kopanou v Ďolíčku... Přesto tam půjdu a očekávám tři body... 

vyjádření trenéra už delší dobu není možné brát vážně, donedávno ty jeho alibistické "žvásty" vycházely alespoň v jiných neklubových médiích, teď už nám je servíruje klubu rovnou na své homepage....

něco o tom vím, sám jsem za ředitelování Příby psal podobné pozvánky na zápasy, napsat tohle bych si fakt v životě nedovolil a to byly za Busty taky příšerné časy...

kdybych neměl Bohemku jako "diagnozu", tak v neděli nikam po takovéto "pozvánce od trenéra" nejdu....

úplně upřímně v neděli bych si se všeho nejraději zařval: HAŠEK VEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suicideblond napsal:

v Jablonci to nebylo zlý...i ten Keita budo ok.vysokej a evidentně umí. balon si pokreje, bude progres. doma když s ním bude někdo vpředu, nebo spíš pod ním, půjde to--. já osobně zklamání z Vacka, ani ...

nevím v čem vlastně vězí kouzlo úspěšných trenérů, ale tak nějak po těch letech sledování všech možných sportů od fotbalu, přes hokej až po tenis dokážu poznat, že série proher, které se podobají skoro jako vejce vejci, má patrně stejnou příčinu....něco mezi trenére a jeho svěřenci či svěřencem prostě nefunguje...všechno je to v hlavách, když máš hlavu správně nastavenou tak tam ten gól prostě dotlačíš hlava nehlava....kdy jsme takový gol z tlaku dali naposled?...vůbec nejsme schopný vytvořit tlak, že tam ten gol prostě musí spadnout...chybí nám absolutně sebedůvěra a to je chyba trenéra

trenérovo hájení by mělo skončit příští neděli....pokud doma prohrajeme i s Boleslaví, tak by mělo být snad všem ve vedení jasné, že Hašek prostě není schopný dovést mužstvo k bodovému zisku...

v každém zápase co prohrajeme jsou nějaká "kdyby" a vymlouvat se pořád dokola prostě nejde

jsem přesvědčený, že hráče máme na vysněné 10. místo, ale netvoří dohromady tým, který si umí dojít pro 3 body...a to je jednoznačně chyba trenéra

díval jsem se na gólové statistiky Hronka a Keity, ten první dal v celé minulé sezoně jeden gól a druhý dva....takže vlastně bída....zajímavé ovšem je, že se oba dva trefili právě v Ďolíčku do naší sítě...

už tedy konečně chápu proč jsme je přivedli...trenér prostě spoléhá na to, že jim to v Ďolíčku bude pálit...jen je musí naučit střílet do opačné sítě

takže přestaňte všichni plakat, máme hned dva domácí zabijáky a jedeme si pro titul!!!

Dobrý večer,

zajímalo by mě jak hodnotí vedení aktuální rozhovor s trenérem na webu konkurenčního fotbalového týmu http://spartanskenoviny.cz/na-galacticos-koukate-v-tv-martin-hasek/" target="_blank">http://spartanskenoviny.cz/na-galacticos-koukate-v-tv-martin-hasek/

Trenér v rozhovoru mimo jiné tvrdí, že cílem naší Bohemky je zůstat v lize, bodový zisk pro něj není důležitý a že cíleně nepřipravuje mužstvo na hru soupeře...

Rád bych věděl jestli se sportovní ředitel v těchto otázkách s trenérem ztotožňuje? 

Hrubajz napsal:

Ten člověk je nesvéprávnej! Jinak si toto nedokážu vysvětlit! No a za vše hovoří komu ten rozhovor dal! Ach jo

tak na tohle já už opravdu nemám....hláška, že jsou důležitější věci než bodový zisk plně vystihuje beznaděj, se kterou netrenér Hašek připravuje mužstvo na zápas...vždyť vlastně o nic nejde...

Martin Kurka napsal:

Není vše v pořádku, opravdu se málo vyhrávalo, hlavně doma. Změny přijdou, ale odvolávání není na pořadu dne. Kdyby trenér A týmu nepochybil, tak proč by se měla zintenzivnit "spolupráce" na ose sportovní manažer a trenéři?

Dobrý večer,

reaguji na poznámku o zintenzivnění "spolupráce" na ose sportovní manažer a trenér a mám k tomu dva dotazy.

Před začátkem jarní sezony jsem se zde ptal, komu se zodpovídá trenér a pan ředitel klubu mi zde odpověděl, že sportovnímu manažerovi, který s ním bude intenzivněji spolupracovat.

Chci se tudíž zeptat jestli toto tedy nakonec neproběhlo a nebo ta spolupráce zatím neměla požadovanou "intenzitu" a proto jsme doma na jaře vyhráli v jediném ligovém zápase z osmi 

Můj druhý dotaz se týká zmínky "neplnění cílů a úkolů a s tím spojeného okamžitého řešení". Kolik domácích zápasů může tým pod vedením současného trenéra na podzim nevyhrát, aby to trenér ustál? Tři, pět, všechny? 

doublefish napsal:

Bingo. Neustále platí, že jestli jsou trenérovy pozápasové výroky z článcích na HP a citace v denících autentické, tak leccos vyjasňují, viz nejnovější hodnocení:"Měli jsme relativní klid na rozehrávku. Když jsme neměli dostatek nabídky, tak jsme ...

ještě by neměla zapadnout trenérova úvaha, že před každým zápasem počítá s tím, že to může dopadnou naší výhrou, remízou i porážkou a že ho žádná z těchto tří možností nemůže nijak rozhodit...

tady ta jeho "úvaha" by totiž vysvětlovala naprosto bezkrevné výkony týmu v naprosté většině domácích zápasů...vždyť vlastně o nic nejde

jestli je pravda to co se šušká, že má Hašek v Bohemce násobně lepší podmínky, než jakýkoliv trenér před ním, měl by si na zahradě za ty prachy skutečně postavit PEPOVU sochu (jak o ní mluví v rozhovoru na iSportu) v nadživotní velikosti a pozlatit jí

denně mu pak děkovat za záchranu a líbat nohu, kterou dal PEPA ty dva výstavní góly

zároveň by ho měl odprosit za všechny ty zápasy, kdy ho nechal na lavičce a hluboce se mu za to omluvit

o tom, že by měl jít trénovat tu svou "atletiku" někam o kus dál (a na cestu si přibalit Filipa) snad nemá ani cenu psát...