Martin Charvát

Martin Charvát
Post: Brankář
Národnost: česká
Věk: 41 let
Narozen: 16.2.1981
Číslo dresu: 30
V klubu od: 27.7.2005
Přišel z: odchovanec

Hodnocení

Prošel mládežnickými reprezentacemi, ale v Bohemce ještě nedostal jedinou ligovou příležitost. Vždy byl druhým nebo třetím brankářem. Vymohl si alespoň hostování v třetí lize. Jeho přáním je konečně se výrazně prosadit a pravidelně chytat.

Úspěchy:
Reprezentace v mládežnických výběrech, reprezentant do 20-ti let

Hodnocení sezóny 2001/02 trenérem Borovičkou:
V tréninku velice dobrý, ale nemá odchytán ještě ani jeden ligový zápas a jednou začít musí. Možná by mu prospělo hostování, jenže pak narážíme na problém, kde vzít dalšího náhradníka.

Statistika sezóny 2001/02:
Odehrané zápasy/minuty: 0/0
Góly: 0
Žluté karty: 0
Červené karty: 0

Bodování Sportu 2001/02:
nenastoupil

---

Hodnocení sezóny 2002/03:
Opět nedostal příležitost. Na podzim kryl záda Čontofalskému, později i Holcovi a v zimě odešel na hostování do třetiligových Semic. Na jaře nastupoval pravidelně, pochvaloval si zápasové zatížení, ale ani s ním v brance Semice třetí ligu nezachránily.

Statistika sezóny 2002/03:
Odehrané zápasy/minuty: 0/0
Góly: 0
Žluté karty: 0
Červené karty: 0

Bodování Sportu 2002/03:
nenastoupil

Kariéra

Články

Dotazník Martin Charvát

Martin Hudec
Dotazník Martin Charvát

<OT>Přezdívka</OT> <OD>Charvi</OD> <OT>Výška, váha, číslo kopačky</OT> <OD>187 cm, 91 kg, 10,5</OD> <OT>Místo narození</OT> <OD>Praha 2</OD> <OT>Kde a kdy jsi s fotbalem začínal?</OT> <OD>V Jenči</OD> <OT>Rodinný stav</OT> <OD>Svobodný</OD> <OT>Vzdělání</OT> <OD>Autoklempíř</OD> <OT>Fotbalový vzor</OT> <OD>Oliver Kahn.</OD> <OT>Nejhezčí fotbalový zážitek</OT> <OD>Vzkříšení Bohemians. Jsem Bohemák a je to fakt super to, co se fanoušků a všem lidem, kteří usilovali o táchranu Bohemians, povedlo.</OD> <OT>Nejhorší fotbalový zážitek</OT> <OD>Zranění levého ramene.</OD> <OT>V jakém zahraničním fotbalovém klubu by sis rád zahrál?</OT> <OD>No... Je toho hodně, ale nejvíce by mě lákal Liverpool.</OD> <OT>Komu jsi fandil v dětství?</OT> <OD>Fandil jsem Spartě, protože celá naše rodina jí fandila. Tak jsem se nějak přidal, ale když jsem přestoupil do Bohemky, tak na Spartu všichni rychle zapomněli. :-)</OD> <OT>Největší fotbalový sen</OT> <OD>Dovést Bohemku zpět do 1. ligy..</OD> <OT>Máš nějaký předzápasový rituál?</OT> <OD>Mám, ale nepovím. :-)</OD> <OT>Záliby (mimo fotbalu)</OT> <OD>Myslivost, rybolov, ostatní sporty.</OD> <OT>Kdo z blízkých chodí na zápasy Bohemky?</OT> <OD>Rozhodně táta. Nevynechá ani jeden zápas. Je to Bohemák tělem i duší :-) Pak samozřejmě Monča, přítelkyně. A občas i bratr.</OD> <OT>Oblíbená muzika (interpret), film (herec, herečka)</OT> <OD>Nemám nic konkrétního.</OD> <OT>Oblíbené jídlo a pití</OT> <OD>Zvěřina, kuřecí. K pití nemám nic speciálního, prostě podle chuti.</OD> <OT>Oblíbená barva</OT> <OD>Modrá.</OD> <OT>Co bys dělal, kdyby ses neživil fotbalem?</OT> <OD>Asi bych se staral o rodinnou firmu.</OD> <OT>Největší kamarád v týmu</OT> <OD>Všichni.</OD> <OT>Ženský ideál</OT> <OD>To je u mě naprosto jasný. Má přítelkyně.</OD> <OT>Sleduješ názory fanoušků na www.fc-bohemians.cz?</OT> <OD>Občas se kouknu, hlavně po zápasech. Zajímají mě Vaše názory. A občas se i dozvím, co jsem udělal špatně nebo dobře.:-)</OD>