Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Svatoslav.Bata napsal:

Dobrý den, když Juliš přicházel, nikdo nemohl tušit, že se po zdravotní strašně opět takhle definitivně na půl sezóny odpraví. Hráč byl v létě zdravotně v pořádku a plný vůle zrestartovat kariéru. Nicméně i ...

Zdravím,

to chapu,ze v létě se neznala budoucnost. Trenér se vyjádřil,ze uz nám v této sezóně Julis nepomůže,tak nechapu proc ho mame v kádru. A taky jsem se ptal, v rámci smlouvy či jiné dohody, ze nám Julis zůstane i po sezóně?

je skoda, ze se zranil. Kdyby byl v pořádku, tak si myslim, ze by nám pomohl...

diky

cossacs napsal:

Dobrý den je Mohamed Marhoon ve stavu aby nastoupil už proti Olomouci? Tedy jak je na tom s fyzičkou?

S fyzickou kondicí je na tom Marhún ddobře, akorát na Olomouc ještě nebude v ČR.

Blekota1905 napsal:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli může hrát Jusuf proti Slavii? 

Dobrý den, nic ohledně smluvních vztahů kolem Jusufa a Slavie není určeno ke zveřejnění, smlouva to zakazuje.

rocknroll napsal:

Z clanku na HP o tiskove konference: "Dále hledáme i partnera pro název stadionu. Doufám, že nám tyto kroky postupně pomohou k ekonomickému zajištění, potažmo i lepším sportovním výkonům." Opravdu muze Bohemka benefitovat financne z ...

Zdravím, jistě že Bohemka může profitovat z titulárního sponzorství stadionu, proč bychom se o to jinak snažili :) Tato možnost je ošetřena v nájemní smlouvě s městem.

Georg55 napsal:

Zdravím, Blecha přestoupil do Vlašimi ? Jak se do budoucna počítá s Brakem ? Díky za odpověď.

Dobrý den, je to skutečně tak, Filip Blecha je od jarní části sezóny kmenovým hráčem Vlašimi. Vojta Brak je v Ústí na hostování s opcí a v kádru Bohemky je momentálně přetlak kvalitních stoperů, takže je pravděpodobné, že zůstane hráčem Ústí.

cossacs napsal:

Dobrý den, přijde ještě nějaký útočník? Mám bohužel poněkud pocit, že jsme tam kde na konci podzimní části. O Julišovi raději nemluvím. Mám pocit, že toho už hrát neuvidíme. Jak je na tom Puškač bude ...

Dobrý den, domnívám se, že na všechny dotazy odpověděl čas sám...

Zzz napsal:

Dobrý den, pokud by tribuna za bránou byla opět kompletně na stání, znamenalo by to navýšení oficiální kapacity na 7.500 míst? Díky za odpověď.

Dobrý den, tribuna za bránou nejméně v první fázi kompletně na stání nebude. Plánované navýšení kapacity je zhruba o 1000 - 1500 míst.

Maasha napsal:

Proč je L.Hůlka na FAČRu veden stále jako hráč FKMB? Díky

Zdravím, hned druhý den po vašem příspěvku došlo k nápravě, asi si vás příspěvek někdo přečetl na registračním :)

No a vážně, řešily se ještě nějaké podpisy, vše však bylo dotaženo s dostatečným předstihem.

skip napsal:

Dobrý den,  má být tím mladým talentovaným zaloznikem, Pavel Bucha z Plzně? 

Dobrý den, jak vidíte, Bucha tímto hráčem do Bohemky nebyl. Další novinářská kachna, možná pod tlakem agentů, kteří ho potřebují někde upíchnout. Pozor na tyto "zaručené" zprávy.

Nitram86 napsal:

Zdravím, za Vacka klobouk dolů! I když je to "jen" hostování, tak je to typ hráče, kterého potřebujeme. Snad se mu u nás bude dařit a tak líbit, že zůstane déle... :-) Chtěl jsem zeptat na Juliše. ...

Dobrý den, když Juliš přicházel, nikdo nemohl tušit, že se po zdravotní strašně opět takhle definitivně na půl sezóny odpraví. Hráč byl v létě zdravotně v pořádku a plný vůle zrestartovat kariéru. Nicméně i tak není definitivní, že by měl být mimo až do konce sezóny. A pokud v rozhodujících fázích na konci sezóny zvýší konkurenci v útoku, bude to jen dobře.

Dobrý den. Jak dlouhou smlouvu podepsal ren Bahrajmec. Děkuji 

cossacs napsal:

Dobrý den je Mohamed Marhoon ve stavu aby nastoupil už proti Olomouci? Tedy jak je na tom s fyzičkou?

Zarizuje viza

Dobrý den je Mohamed Marhoon ve stavu aby nastoupil už proti Olomouci? Tedy jak je na tom s fyzičkou?

Dobrý den jedná vedení ještě o jednom útočníkovi? Puškáč určitě nenastoupí proti Olomouci a je otázka zda bude mít potom fyzičku a o Yusufovi se asi nemá smysl zmiňovat. Jsme vlastně tam kde na podzim. Ale musím říct, že Matějovi Koubkovi fandím nicméně......

Z clanku na HP o tiskove konference: "Dále hledáme i partnera pro název stadionu. Doufám, že nám tyto kroky postupně pomohou k ekonomickému zajištění, potažmo i lepším sportovním výkonům."
Opravdu muze Bohemka benefitovat financne z toho, ze se najde partner pro nazev stadionu?  Nebude z toho benefitovat pouze vlastnik stadionu, kterym Bohemka neni?

Zdravím,

Blecha přestoupil do Vlašimi ? Jak se do budoucna počítá s Brakem ?

Díky za odpověď.

Dobrý den, přijde ještě nějaký útočník? Mám bohužel poněkud pocit, že jsme tam kde na konci podzimní části. O Julišovi raději nemluvím. Mám pocit, že toho už hrát neuvidíme. Jak je na tom Puškač bude zdravý a Yusuf v nedávném rozhovoru říkal, že má něco s kotníkem a musí ještě na nějaká vyšetření, protože nikdo neví co mu je. A co ta chřipková epidemie budou hráči připraveni na Spartu?