Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Ahoj Svato,ten obrazek mozny rekonstrukce je moc krasnej,ale co je to ten panelak s balkonama smerem na hriste naproti hlavni tribune?

clockan1 napsal:

Zdravím , chápu to správně , že jde o částku mezi 1.000.000 a 9.999.999CZK ? Díky

Nákupy za účelem záchrany Baníku v 1 Lize prý jsou v režii M.Baroše a ten na tom  svém Baníčku snad  šetřit nebude:-)

                    BOHEMKA DO TOHO!!! 

3x Technická:

1.) Na soupisce stále figuruje Kuchta (Jirásek a Budinský už nikoliv)

2.) V sekci "odešli z klubu" chybí Viktor Budinský

3.) V sekci "odešli z klubu" není k dispozici písmeno CH - tedy všichni hráči na CH (Charvát, Chod...)

Svatoslav.Bata napsal:

Pěkný den, Jirásek přišel do Bohemky jako volný hráč. Suma za jeho přestup do Baníku tedy o sedmimístnou částku převýšila jeho přestup do Bohemky.

Zdravím ,

chápu to správně , že jde o částku mezi 1.000.000 a 9.999.999CZK ?

Díky

Svatoslav.Bata napsal:

Pěkný den, Jirásek přišel do Bohemky jako volný hráč. Suma za jeho přestup do Baníku tedy o sedmimístnou částku převýšila jeho přestup do Bohemky.

Díky za nečekaně konkrétní odpověď - udělala mi radost. :)

berjir napsal:

Čísla a počty nejsou mojí silnou stránkou. ;)  Dotaz na vedení: Odešel Milan Jirásek do Baníku Ostrava za více peněz, než za kolik přišel do Bohemians? Moc díky! 

Pěkný den, Jirásek přišel do Bohemky jako volný hráč. Suma za jeho přestup do Baníku tedy o sedmimístnou částku převýšila jeho přestup do Bohemky.

bonano30 napsal:

Dobrý den.Má nový majitel Ďolíčku nějaké plány na úpravy stadionu,nebo na větší rekonstrukci?

Dobrý den, případná rekonstrukce stadionu bude předmětem jednání s Hlavním městem pro příští měsíce, možná roky. V tuto chvíli žádný takový záměr není na stole, vždyť donedávna nebylo vůbec jisté, že se PRaha majitelem stadionu vůbec stane.

Tonda napsal:

Je mi, Sváťo, jasné, co mi odpovíš, ale stejně mi to nedá - je opravdu nutné aby v Ďolíčku nad vchodem pro hosty visel billboard s tím umírajícím důchodcem? 

Ahoj, nezbytné to jistě není, ale klub s tím v současné situaci nemůže nic dělat. Plochu BigBoardu pronajímá Bohemians Real, klub neměl na smluvní podmínky vliv. Jelikož měl majitel stadionu logicky snahu z těchto reklamních ploch vytřískat co nejvíc, nekladl si podmínky ohledně politické reklamy apod. To se může změnit po nastavení nových smluvních vztahů na stadionu s Hlavním městem Prahou. Já se mohu pouze oficiálně distancovat od toho, že by Bohemians Praha 1905, a.s. jakýmkoliv způsobem podporovala některého z prezidentských kandidátů.

Svatoslav.Bata napsal:

A nyní ke "kauze Ikaunieks". Jak jste správně vydedukovali, vyjádření trenéra do médií ohledně zájmu o tohoto šutéra pozici Bohemky poměrně ztížilo, protože Jihlava zareagovala očekávaným způsobem a cenu za něj začala vystřelovat do nepřijatelných ...

Je touto odpovědí vyloučen náš dres?

Dobrý den.Má nový majitel Ďolíčku nějaké plány na úpravy stadionu,nebo na větší rekonstrukci?

Je mi, Sváťo, jasné, co mi odpovíš, ale stejně mi to nedá - je opravdu nutné aby v Ďolíčku nad vchodem pro hosty visel billboard s tím umírajícím důchodcem? 

A nyní ke "kauze Ikaunieks". Jak jste správně vydedukovali, vyjádření trenéra do médií ohledně zájmu o tohoto šutéra pozici Bohemky poměrně ztížilo, protože Jihlava zareagovala očekávaným způsobem a cenu za něj začala vystřelovat do nepřijatelných výšin. I když jen přes média. Uvidíme tedy, v jakém dresu nastoupí nakonec lotyšský reprezentant k prvnímu jarnímu kolu...

hrdin napsal:

Bude letos v Ďolíčku masopust?

Ahoj, masopustní veselice je v plánu na generálku proti Ružomberoku. O tom, jak bude pojata, se rozhodne v nejbližších dnech, na zabíjačkové hody se ale můžeš těšit v každém případě.

sasek napsal:

Dobrý den, rád bych se zeptal, proč trenér nechodí na děkovačky? Díky za odpověď :) 

Dobrý den, trenér je vrozeně skromný :-) A na děkovačky občas i zavítá, pokud si dobře pamatuju. Ovšem třeba u televizních utkání se tam objevit většinou ani nemůže, protože dává hodnocení zápasu reportérům utkání.

cossacs napsal:

Dobrý den už přes měsíc tady s náma nikdo nekomunikuje. Nelíbí se mě, že si náš pan trenér musí v jednom článku postěžovat, že zatím nepřišla jediná posila. Těšil jsem se, že se konečně bude ...

Dobrý den, opak je pravdou. Právě proto, že nechceme do klubu dostávat jen hráče na hostování, nejsou přestupy do Bohemky otázkou pár dní. Hráči vytipovaní jsou, probíhají intenzivní jednání s nimi i s jejich mateřskými kluby. Pokud vše půjde dobře, některé nové tváře se mohou objevit v Bohemce v tomto týdnu a odjet s týmem na soustředění.

Jako první na ráně tu máme "kauzu Acosta". Je to trochu jinačí problém, než si myslíte, netýká se ani tak samotného Rafaela a jeho herních kvalit či nekvalit. Ohledně jeho možného návratu do Čech se už nějakou dobu šuškalo, on toho v Mexiku moc nenahrál a jeho klub měl problémy existenčního rázu, pokud vím. Zájem ze strany Bohemky by teoreticky i mohl být, ale Acostův velký problém jsou jeho agenti, k nimž je smluvně vázán. Už s nimi máme svou zkušenost a na smlouvu, která by měla nějaký koncepční smysl, to s Acostou moc nevypadá. Do Bohemky potřebujeme hráče, u kterých si budeme jisti, že zase jednoho dne nezmizí do světa, a když už, tak za podmínek příznivých pro Bohemku...

Pěkný den, vzhledem k tomu, že se nám začínají věci zase hýbat a už dlouho jsem vás tu nechal bez zpětné reakce, tak se budu dnes snažit průběžně zavést debatu nad vašimi nashromážděnými dotazy... Pojďme na to...

kolina napsal:

No, nebyl to špatnej fotbalista, ale jeho obranná činnost, no tak to by byl v současné Bohemce asi jeho problém, nicméně nyní i tak nemáme špatné mužstvo...                   ...

Mohl by hrát místo Maška a toho bysme mohli prodat, když je podle něho o něj zájem..