Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Jo a doufám, že nám nebudete prezentovat jako posilu Vacka pokud se Vám podaří prodloužit hostování.

Dobrý den, myslel jsem, že se všichni – vedení i akcionáři shodli, že se minulá sezona hrubě nepovedla. Promiňte, ale můžete mi říct, z čeho my fanoušci máme vidět, že se vedení poučilo a dělá kroky proti tomu, aby se to neopakovalo? Bohužel mi to připadá zcela naopak. Začátek je v tom, že zůstal trenérem pan Hašek, který tým nepotřebuje připravovat na konkrétního soupeře a snaží se doma pořád hrát tu svojí naprosto neúčinnou hru, kterou už mají všichni dávno přečtenou (ostatní se na nás kupodivu připravují – bohužel ne všichni aplikují moderní Haškovy metody). Jeho poslední zde zmiňovaný rozhovor pro sparťanský plátek je toho důkazem – on si neuvědomil vůbec nic! A pokračování vidíme dnes. Holt k nám nikdo ani nechce – jak se prezentujeme, ani se není čemu divit. Bohužel se obávám, že tato sezona lepší nebude. Pokud někdo přijde, bude to zase až na konci přípravy nebo v průběhu ligy, kde se zase budeme vymlouvat, že hráči nemají natrénováno a nejsou sehraní. A trenér dělá všechno dobře, ten taky nic měnit nebude. Je mi z toho smutno…

Hmm takže ze dvou posil jedna nedotažena a druhá zraněná no Vy mě teda dáváte. Asi puknu smíchy.

Dobrý den. Co ten Vacek zůstává na další Hostování nebo je u nás pouze do 30.6 díky 

Je půl třetí odpoledne a tady nic. Proč s tím Keitou děláte takové tajnosti.

Psali jste že posily... ale Keita z Radotína co se nechytil v Příbrami?! Já to pochopil že držíte informační embargo protože dorazí hotovej (hlavně) gólovej útočník... Know how našeho klubu je tradice, skvělí fanoušci,1.liga a hlavní město - tak mi neříkejte že zlanaříte zase jen "drobky" na trhu. Naše situace je kritická! My potřebujeme ÚTOČNÍKA!!! =BOFOR =

Pardon, ale tohle je podle me nezvladnuta komunikace. Prezentovat ,,uz podepsane posily, ktere budou oznameny pri konci sezony" a oznamit pred zacatkem pripravy jednoho podepsaneho hrace a pri jejim zacatku jednoho nedotazeneho? To byla fakt mystifikace, to se na me nezlobte. 

Martin Kurka napsal:

Dobrý den, permanentky se zatím prodávají rychleji než loni, ale na hodnocení prodeje po 2 dnech v Ďolíčku a 11 dnech online ještě brzy. Zatím je prodej o 10% větší, než za srovnatelné oddobí v ...

Myslím, že prodej permic bude letos v předtuše "Lepší sezony" trhat rekordy, ostatně permice už také máme koupené, ale popravdě řečeno ono asi nebude potřeba velké námahy na to překonat loňské výsledkově nepovedené domácí zápasy, že? 

cossacs napsal:

Tak na co se čeká? Netvrďte mě, že se hráči a realizační team ještě nesešli.

Není dostatek dresů, na takový návaly nejsme zařízený.

Tak na co se čeká? Netvrďte mě, že se hráči a realizační team ještě nesešli.

Dnes je plný internet o zahájení připrav klubů a představování nových hráčů, a co my?

vik napsal:

Kolik desítek permic je k dnešnímu dni prodaných?

Dobrý den, permanentky se zatím prodávají rychleji než loni, ale na hodnocení prodeje po 2 dnech v Ďolíčku a 11 dnech online ještě brzy. Zatím je prodej o 10% větší, než za srovnatelné oddobí v roce 2018.

Co se povedlo letos, nemusí se opakovat v příští sezoně. Jinak Dukla spadla s rozpočtem více než 100 melounů, kam se jejich vedení na naše hrabe.

karass napsal:

Jo, potřebujeme, ale také musíme co nejdříve nutně posílit realizační tým, jinak nám bude i 8 posil na hovno.

No, teda tak to vidí někteří fanoušci, ovšem pro vedení klubu je to zbytečné utrácení peněz, stejně jako pro  akcionáře bylo zbytečné neangažování do pozice "koordinátora pana Hoftycha"  že?!?

Jojo, proč zbytečně investovat do "lidí" když to lze zvládnout tak nějak i "svépomocí/tím co máme" že?!?

Michalklokan1905 napsal:

Vedeni? Kde jsou ty posily ! Čas se krátí a přišel jen brankář ,potřebujeme útočníka,tak se vzpamatujte! 

Jo, potřebujeme, ale také musíme co nejdříve nutně posílit realizační tým, jinak nám bude i 8 posil na hovno.

Vedeni? Kde jsou ty posily !

Čas se krátí a přišel jen brankář ,potřebujeme útočníka,tak se vzpamatujte! 

Dobry den,

Dekuju za rychlou odpoved a tesim se na spusteni teto sekce.

P.S. Nechci do toho rejpat, ale Jiri Zdarsky rozhodne nebyl obrance.  A cestny prezident klubu by asi nemel radost, kdyby se dozvedel, ze na tom seznamu chybi.

rocknroll napsal:

Mohlo by se tedy vedeni klubu zasadit o to, aby byly na oficialnim webu Bohemky uvedeny Legendy Bohemians?  Na vedlejsim foru na to uz upozornil doublefish s tim, ze to je i na Wikipedii (ne ...

Dobry den,

vedeni klubu se jiz o sekci Legendy zasadilo a data v systemu jiz existuji, zatim ale nebyl cas na nejake lepsi graficke zpracovani. Neoficialne lze pouzit tento link https://www.bohemians.cz/tymy/legendy/soupiska/12 , ale v zadnem pripade toto neni vizualni forma, kterou chceme legendy Bohemky zobrazovat. Diky za pochopeni.

qwerd napsal:

Chtěl bych se zeptat, z jakého důvodu hrál včera na Memoriálu Lukáše Přibyla bývalý trenér Střížkova Urban a bývalý hráč Střížkova Šimon, který v minulosti při fotbálku během vánočního turnaje internacionálů 2015 nastoupil za starou ...

To je ten Urban, co měl kecy, že nejsme Bohemka?!

Martin Kurka napsal:

Dobrý den luque.m, Bohemka má bohatou historii a klubem prošlo velké množství hráčů a legend. Klub si samozřejmě všech ohromně váží a při kulatinách vždy přejeme. Současným hráčům přejeme k narozeninám každý rok. Panu Prokešovi jsme ...

Mohlo by se tedy vedeni klubu zasadit o to, aby byly na oficialnim webu Bohemky uvedeny Legendy Bohemians?  Na vedlejsim foru na to uz upozornil doublefish s tim, ze to je i na Wikipedii (ne uplne,  ale aspon neco).  A chudak rvi, ktery dela zajimave stranky o Bohemce, by se po tehle informaci nemusel shanet soukrome na stejnem foru.