Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Milé VEDENÍ jste normální ???? Poslat Koubka na hostování ?? To máme tolik útočníků ? Jedině že už máte nějakého dobrého a zkušeného útočníka před podpisem - to se potom omlouvám 

Pane Kurko, už jste to definitivně vzdal, nebo se ještě někdy na tomto fóru objevíte? Došly Vám argumenty nebo zelená? Aby to sem patřilo: kolik zápasů bez výhry náš čeká, než dojde ke změně na trenérském postu?

Omlouvám se, už jsem si sestavy z Brozan všiml. Tak aby to sem patřilo: jak jsou na tom zdravotně Rada, Levin a Schumacher? Díky 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je někde možné zjistit sestavu "B" týmu. Z reportáže prohry v Brozanech nejsem moc informován kdo vlastně hrál... Kde jsou Levin, Schumacher, Rada?! Hrajou, nebo jsou pořád zraněný? Obrana "A" týmu je nejhorší v lize, proto bych chtěl vědět jestli Schumacher je údajně tak marnej že neni ani na lavici nebo je zraněnej?! Díky za info, BOFOR! 

Pane trenére, na Baníku jsem nečekal zázraky, ale přece jen - kdy už přestane chytat náš nejhorší brankář, který kdy v Bohemce chytal - Roman Valeš ? Obrana dnes hořela - Kostl + Hůlka oba nejistí, myslím, že M. Šmíd by byl důraznější, Bartek - i když dělá co může - je už pomalý a technických dovedností také moc nepobral. Vacek v podstatě neviditelný. Jak to vypadá s Martinem Dostálem a Danem Krchem?

Kdy uz posadite Valese na lavicku? Vy to nevidite, ze je to golman co nechyti nic navic? Centry sleduje z brankove cary. Je malej. 

Dobrý den,

existuje nějaká aplikace do telefonu kam bych si mohl nahrát permici pro případ, že bych si ji zapomněl doma?

Díky Martin

Zdravim, co se stalo s Levinem? Je zraneny nebo hraje spatne a neprosazi se v tymu? Odejde kdyztak hostovat?

Chtěl bych pochválit výkony Podaného nejen na hřišti, kde se mi moc líbí, ale také na sociálních sítích (nebo třeba v pořadu Tiki Taka). Skvělá práce, takto by se měl hráč v dnešní době chovat!

A aby to sem patřilo... Nemohl by dát nějaké školení zbytku hráčů ohledně komunikace s fanoušky na sociálních, případně zajistit nějaké profesionální školení pro hráče, které by mohlo našemu klubu zajistit novou mladou krev mezi fanoušky? 

Dobrý den, prosím co je s Koubkem a Nečasem a bude Ugwu častěji v A teamu? Děkuji.

Ahoj Martine. Chtěl bych se zeptat, jestli je normální, že sportovní sekretář Plzně Miroslav Jedlička neudrží emoce na uzdě a v průběhu zápasu vezme z kapsy nějaký předmět a hodí jej směrem k fanouškům? Nedělám si iluze o morálních kreditech hráčů a vedení tohoto provinčního klubu, ale tohle bylo opravdu přes čáru. Představitel klubu si opravdu nemůže dovolit zajít za hranu profesionální roviny. Všiml si tohoto incidentu někdo a je to případně zapsané v zápisu o utkání??

A dále se chci zeptat, jestli je normální, že po konci utkání jeden z pomezních rozhodčích při odchodu do kabin (nevím teď, jestli Blažej nebo Hock) ukazuje posunky na fanoušky a dává si dlaň před ucho a provokuje? Představitel FAČRu, to je taky síla, ale čemu se divit, jsou to všichni stejní ksindlové. 

Mohl by trenér pro příště vynechat z nominace toho joudu u klobás pod hodinami? Lenochodka na úřadě v Zootropolisu je proti němu blesk... :-(

Protože nepředpokládám, že by ještě dorazil nějaký útočník. Je má otázka jednoduchá. Jak to vypadá s Puškáčem. Kdy by přibližně mohl nastoupit?

a opačným směrem? po příchodu L. Pokorného cítím trochu přetlak v obraně. Odejde někdo z trojice Bederka-Vondra-Ljovin?  

Martin Kurka napsal:

Děkuji za dotaz, bylo by to hezké, ale bohužel to z technických důvodů nejde. Museli bychom vybudovat min 3 kamerové lávky a to poměrně vysoké. Kamery musí snímat plochu v určitém úhlu. Dále bychom museli ...

Než jsem dopsal druhý příspěvek, tak zodpovězeno...Škoda, stálo by to za to...jen nevím, proč by mělo být vybudované komentátorské stanoviště, stačí to dosavadní. Komentátoři přeci nemusí mít úhel pohledu jako kamery...ale možná se pletu.

Tak poslední dotaz. Konzultoval to někdo s O2? Nebo si jen myslíme, že to tak je? Děkuji.

sasek napsal:

Myslím, že se to tu už řešilo. A nešlo to :). Pamatuji si ještě jeden případ, bylo to proti béčku Slavie tuším v roce 2005? Záběry by měli být na YouTube, vypadá to skvěle :). 

Všechno jde, když se chce :-) Nejsem sice televizní technik, kamery postavené proti slunci by asi nebylo to pravé, ale začátek zápasu je v 19.30 a snad by slunce už mohlo být schované za hlavní tribunou, nevím. Běžně se staví pro kamery lešenové věže, případně plošiny, ale na to budou muset odpovědět zodpovědní :-) náklady? zaběhlá pravidla? nechuť něco měnit?

pop napsal:

Za Lukáše jsem rád, jen mu (i nám) přeji, aby měl formu jako do nadstavby. Pak už to bylo více než špatné, obzvlášť zápas s Příbramí... Chci se zeptat jak to vypadá s Martinem Dostálem? A ...

Děkuji za dotaz, bylo by to hezké, ale bohužel to z technických důvodů nejde. Museli bychom vybudovat min 3 kamerové lávky a to poměrně vysoké. Kamery musí snímat plochu v určitém úhlu. Dále bychom museli vybudovat komentátorské stanoviště.