Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Teda teď jsem dokoukal zápas se Slovanem a i na mě, pesimistu, to byla síla. Nemá být určen přípravný zápas na zkoušení různých herních variací, systémů atd.? Přes veškerou snahu jsem viděl ještě horší variantu toho, s čím jsme končili uplynulý ročník. Doufám, že to viděl i ten člověk, který má být trenérovi oponentem a ihned zasáhne. Hráči nevědí co hrát, jejich psychika je dole a to se jedná o přípravu! To si opravdu někdo v klubu myslí, že s tímto trenérem exhibicionistou budeme hrát o poháry? Proboha otevřete oči a kopněte toho sparťana do p..... dřív, než bude pozdě. Trénovat to může z našich zdrojů Míša Petrouš s Daliborem. Děkuji za odpověď. 

To myslíte jako vážně, že chcete hrát ve skupině o evropu?!

proc stále nehraje Kuba Rada? A začínám mít pocit, že si z nás s posilama delate prdel.

Martin Kurka napsal:

Bohužel nevěděl (spekulovalo se o hostování u nás), a muselo se to upřesnit. Zbytek jsem již komentoval. Nová informace, že definitivně přestupuje, byla jasná až dnes.

Zase komunikační šum. Stačilo napsat, že Ruda chce do Bahniku, klub je ochoten ho za splnění určitých požadavků pustit a bylo to. Pohádky o tom, že se to upeklo dnes dopoledne jste si mohli odpustit, když už při odletu na soustředění byl volepenej hadrama Ostravy. Nebo mu je kustod dovezl na letiště a převlékal se na hajzlíku? 

MarekC20 napsal:

Nevyzadana rada pro SLO: stacilo by napsat, ze nabidka na Reitera je na stole, podrobnosti sdelit nemuzeme. Nebylo treba sdelovat klub, zda tam chce ci nechce atd. 

Takto jsem to přesně komunikoval.

Zdravím,

je možné znát za kolik případně jakých podmínek Ruda přestoupil?

diky

fcklokan napsal:

To je prima, ale mohl jsi napsat, že kolem něj krouží supy. Ono by se toho tolik nestalo...místo informace, že je náš a má smlouvu...to v tu chvíli věděl každý...jen se opět musíme nové informace ...

Bohužel nevěděl (spekulovalo se o hostování u nás), a muselo se to upřesnit. Zbytek jsem již komentoval. Nová informace, že definitivně přestupuje, byla jasná až dnes.

fcklokan napsal:

To je prima, ale mohl jsi napsat, že kolem něj krouží supy. Ono by se toho tolik nestalo...místo informace, že je náš a má smlouvu...to v tu chvíli věděl každý...jen se opět musíme nové informace ...

Já ale reagoval na dotaz, že se prý vrací z hostování zpět do ACS. To nebylo "přesné".

Ruda chtěl do Baníku, ale Ostrava nechtěla přistoupit na naše podmínky. To se stalo až teď a po testech. Opakuji, že to, že byl o něj zájem, jsme netajili.

Před rokem zde na webu:

------------------------------

Letní posily už oficiálně patří Bohemians (18.7.2018 10:33, Petr Tomášek)

Představujeme oficiálně dosavadní letní posily.

Trenér Martin Hašek měl k dispozici všechny posily už na začátku letní přípravy 18. června, ale dotáhnout potřebné oficiality v transferech se podařilo až v posledních dnech.

S radostí tak můžeme oznámit, že Rudolf Reiter, Jakub Nečas a Jan Záviška už jsou právoplatnými hráči Bohemky - jejich hostování se totiž proměnilo v přestup. Přímo na přestup do Ďolíčku zamířil Filip Hašek. Na hostování s opcí přišli Jan Vodháněl a Jan Vondra. Na roční hostování bez opce přichází Lukáš Juliš. Ještě před začátkem přípravy už byl hotový přestup brankáře Romana Valeše.

---------------------------------

Proto se zeptám, co bude dál s Jany Vodhánělem a Vondrou? Názor na ně si protentokrát odpustím...

Pokud chcete zvyšovat kapacitu,tak začněte hrát atraktivní fotbal a ne odstraňovat sedačky.Vždyť chodí 4000 :-(

Gratuluju k prodeji Rudy.Divím se,že po minulé sezoně je vůbec o někoho zájem.

"Trenér" rád pracuje s mladými hráči.Je nějaký na obzoru? 

Martin Kurka napsal:

Dobrý den hm71, snažíme se informovat hned, když jsou transfery dotažené do konce. Dříve to opravdu nejde. Ruda odchází a my mu děkujeme za vše, co pro Bohemku udělal. Že je o něj zájem, jsme ...

Dobrý den

přesně na tomto přestupu je vidět, jak to funguje v ostatních klubech. O Rudu měla Ostrava zájem a pohlídala si, aby s nimi odjel na soustředění. U nás s každým vyjednáváme měsíce, děláme s tím neskutečné tajnosti a nakonec přivedeme zraněné, nebo jinde nechtěné borce. Jsem zvědav, kolik našich nových posil odjede v pátek do Rakouska. Tipnu si Kubu a Ibrahima, protože přestupní okno je dlouhé, není třeba chvátat...Nebo se mýlím?

Martin Kurka napsal:

Pavel Rada opravdu končí a odchází do ACS. Představení nových členů realizačního týmu připravujeme.

To myslíte nového lékaře,bývalého hráče juniorky jako asistenta a dalšího rodinného příslušníka jako maséra?

To by mě zajímalo, co musel Ruda dostat za nabídku, že šel do takový prdele!To ste mu fakt nemohli něco přihodit?!

dáda74 napsal:

Dobry den bude u nás pokračovat Pavel Rada, nas kondiční kouč? Kamarad mi říkal že je nové veden u ACS? Já měl pocit, že spolu s trenérem prodloužil o 3 roky. Pokud skončil, bude nekdo ...

Pavel Rada opravdu končí a odchází do ACS. Představení nových členů realizačního týmu připravujeme.

pachl1 napsal:

Hezký den, chci se jen zepat jestli toto je ten nový styl komunikace s netaháním fanoušků za nos. Včera zde bylo Vámi napsáno Ruda je náš má platbnou smlouviu a dnes je již článek na ...

Dobrý den, je to tak, včera žádný přestup upečený nebyl. Že byl o Rudu zájem jsme netajili. Dnes se vše definitivně dotáhlo a my přejeme Rudovi hodně štěstí v novém klubu.

hm71 napsal:

Tak třetí přípravné utkání před námi, za chvilku odjezd na soustředění a teda posilami se to u nás moc nehemží.Po loňské podělané sezóně by tu mělo být alespoň pět šest nových hráčů, kde jsou?  Je smutné ...

Dobrý den hm71, snažíme se informovat hned, když jsou transfery dotažené do konce. Dříve to opravdu nejde. Ruda odchází a my mu děkujeme za vše, co pro Bohemku udělal. Že je o něj zájem, jsme netajili.

Sportovní manažer Bohemky musí mít odpovídající odbornost, zkušenost a pracovat s vizí. Dalším důležitým předpokladem je morálka a charakter.

Míra Držmíšek vše splňuje. Chápu, že můžete mít jiný názor a neberu Vám ho. Určitě Vás chci pozvat na další pergolu před začátkem ligy. Budete mít možnost se ho na vše zeptat osobně a udělat si možná lepší obrázek o jeho práci.

Dobrý den chci se zeptat kdy nám představite opravdové posili a né odchody hráčů. Díky 

Martin Kurka napsal:

Ruda je náš a má platnou smlouvu.

Hezký den, chci se jen zepat jestli toto je ten nový styl komunikace s netaháním fanoušků za nos. Včera zde bylo Vámi napsáno Ruda je náš má platbnou smlouviu a dnes je již článek na titulce (kde jeou novinky prezentovány obvykle se zpožděním) Ruda odchází do Ostravy - na Isportu to bylo již včera ráno - takže podle Vaší odpovědi to vypadá, že se přestup upek včera večer? Nebo proč není u odchodu hráče možné napsat pravdu? U příchodu bych to v našem klubu chápal, ale u odchodu bych potřeboval vysvětlit zda by způsobila pravdivá odpověd fanouškům nějakou škodu. Děkuji