Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

kolina napsal:

Promiň, ale ředitel přece není nepřítel, natož úhlavní nepřítel, ale je to o komunikaci ostatně v tom smyslu píše Bororo, že?!? Položme si otázku proč byl mimořádně oblíbený L.P. a stejně tak J.S. přitom je dělila ...

Zdravím Kolino, nikdo není dokonalý a všichni máme své + a -.

Taky vzpomínám na Příbu, jak nám pomáhal v DFB a DPD, byl to úžasný kamarád a skvělý společník. Darek Jakubowicz má zase jiné přednosti. Ta nejdůležitější je, že vede klub tak, že nám nehrozí bankrot, stabilizoval klub a klub se posouvá (pro fanoušky asi pomalu, ale posouvá). Všichni ve vedení si uvědomují, že výrazný posun nastane s rekonstrukcí stadionu.

 Vyzývám proto fanoušky z řad DFB, aby mi napsali, abych je mohl pozvat na setkání na téma rekonstrukce stadionu.

Následovat bude pozvánka pro radní MHMP, aby prezentovali svůj plán Vám všem a přímo tady v Ďolíčku.

 Úspěšná budoucnost Bohemians je spojená s rekonstrukcí Ďolíčku a my chceme tento proces urychlit a ovlivnit, aby tady nedělali nesmysly.

Kolino, přijdeš? Díky

klokannn napsal:

Dobrý den, nějak můj dotaz zapadl v histerii okolo (ne) trenérů. Tak to zkusím znovu. Ráda bych věděla jak se trenér resp. vedení klubu dívá na starty (minimálně jednoho) hráče A týmu v osmé Hanspaulske ...

Hráči se mají chovat ve volném čase tak, aby byli připravení na trénink a předcházeli možným zraněním. Hrát Hanspaulku by neměli.

Všichni hráči asi nejsou 100% profíci.

berjir napsal:

Pracuje Michal Zach stale jako trener mladeze v Bohemians? A pokud ano, pracuje zaroven jako skaut Sparty? Jak tyto prace pripadne slucuje? Moc diky!

Dobrý den, pan Zach již v Bohemce nepracuje. Je opravdu na Spartě. Děkuji

Dobrý den, nějak můj dotaz zapadl v histerii okolo (ne) trenérů. Tak to zkusím znovu. Ráda bych věděla jak se trenér resp. vedení klubu dívá na starty (minimálně jednoho) hráče A týmu v osmé Hanspaulske lize...Děkuji S.K. 

Šála napsal:

Páni, to je opověď!!! Celkem nedávno jsem zde zaregistroval informaci že se připravuje nový formát "ptejte se vedení". To už je ono?     :-)   Chápu,  že zde na fóru je spousta sarkastických poznámek a dotazů, a odpovídat ...

Ještě poznámka k Sektoru, se Sektorem jsem v každodenním kontaktu a nikdy neřekli, že by se na ně kašlalo, nevím, kde tuto informaci berete? Všechny jejich dotazy a žádosti vyřizuji. To samé od DFB. Spíš slyším, abych tohle forum zrušil, stejně jako zrušili oni možnost komentovat jejich články na webu.

Co se týče vedení a "jít s kůží na trh", tak opět nesouhlasím. Který klub v ČR pořádá setkání s majiteli, s ředitelem, se SŘ nebo trenérem?  Naše pergoly a toto forum jiné kluby nemají. Dveře do kanceláře ředitele jsou také vždy otevřené a neznám případ, že by někdy někoho nepřijal a nevyslyšel.

Dělat si obrázek o názorech fanoušků podle často anonymních příspěvků zde na foru není odpovědné.

Šála napsal:

Páni, to je opověď!!! Celkem nedávno jsem zde zaregistroval informaci že se připravuje nový formát "ptejte se vedení". To už je ono?     :-)   Chápu,  že zde na fóru je spousta sarkastických poznámek a dotazů, a odpovídat ...

Dobrý den, nový formát se opravdu připravuje, komunikovat zde přes fórum je nefiktivní a nefunkční. Celé to změníme. Forum předěláme na forum s vlákny. Mělo by být moderní a přehledné. Děkuji

 Co se týče komunikace s fanoušky, tak určitě preferujeme komunikaci osobní. Určitě chceme znovu připravit pergolu s novým trenérem. Rozhovory na HP. Video rozhovory na Bohemka TV a budeme pokračovat se záznamy z tiskovek.

rudd napsal:

Dobrý den, z jakého důvodu už tady dávno není rozhovor s novým trenérem a s novým asistentem? Opravdu je těžké dát dohromady pár otázek a pár odpovědí? Nebo na nás už úplně kašlete?

Dobrý den rudde, rozhovor se připravuje a v nejbližší době ho zveřejníme. Myslím si, že Luděk bude dělat rozhovory rád a často. Jen mu teď dejme chvilku čas a prostor připravit se na důležitý zápas s Opavou. Děkuji

Dobrý den, z jakého důvodu už tady dávno není rozhovor s novým trenérem a s novým asistentem? Opravdu je těžké dát dohromady pár otázek a pár odpovědí? Nebo na nás už úplně kašlete?

Martin Kurka napsal:

Tak jenom stručně, nejsem tiskový mluvčí, o svolání představenstva DFB jsem informoval a všechny další informace, které klub potřeboval a měl komunikovat, tak komunikoval přes ředitele komunikace. Klub fungoval a komunikoval naprosto standardně a vše ...

Páni, to je opověď!!!

Celkem nedávno jsem zde zaregistroval informaci že se připravuje nový formát "ptejte se vedení". To už je ono?     :-)  

Chápu,  že zde na fóru je spousta sarkastických poznámek a dotazů, a odpovídat na každou blbinu nejde a dost to vyčerpává jenom si to přečíst.

Jenže právě v době kdy to nejvíce vře by bylo potřeba situaci nějak uklidnit, nejlépe věcnou odpovědí. Ono i "nebudeme se komu vyjadřovat" je odpověď. Aspoň víme, že si to někdo přečetl. Není od věci některé bludy rázně dementovat - např. že si pantánta místo posil koupil nového mercedesa..

Jenže tady nic, klokani hledaj info kde se dá. Prostor pro spekulace narůstá..... Klesá důvěra v osobu zprostředkující kontakt mezi fans a vedením klubu, potažmo přímo důvěra k vedení. A pak jsou tu výkřiky směrem k řediteli, který prý pro klub dýchá, ale my fanoušci to tak úplně nevidíme. Když se bavím s lidmi ze Sektoru, mají pocit že na ně kašle a že jsou jen na obtíž (fans blbnou, občas je nějaká pokuta za pyro atd.., prostě jen problémy...) Těžko se hledá něco čím klub vyšel fans vstříc. 

Po skandálu v Chlumci jsem osobně čekal nějakou (jakoukoliv) reakci mimo článek na HP že zlepšený výkon nestačil.... Vlastně pardon, ještě tu bylo info, že dveře rozbila hrající legenda) To byl pravděpodobně jediný člověk v klubu který se nějak "vyjádřil" .

V Budějovicích nějaký rozkol mezi fans a hráči, hráči nešli na "děkovačku" ale tady ticho. Všechno v pořádku, nebo snad né? 

Pak sice přišlo odvolání trenéra, ale zase všude informační ticho. Někteří internetoví křiklouni si pak myslí, že se vše událo jen a pouze na základě jejich internetových vulgarit. 

Netvrdím, že vše je zveřejnitelné, že to je příjemné za podobných situací jít s kůží na trh, ale tvrdím že takhle je to špatně. Chcete budovat vztah s fanoušky? Chcete si dál zakládat na tom, jací jsme "nadstandardní"? Nebo to jsou jen kecy v kleci a prázdné fráze?  

Takže jaký obraz si vedení vybudovalo v očích fanoušků? A je tedy s podivem, že sklízí negativní reakce? 

Vztahy je třeba budovat, udržovat, utužovat.... Stejně tak si každý vytváří svůj obraz v očích ostatních. A tady jsou velké rezervy jak u vedení tak asi u DFB. 

DFB 275

Rád se připojuji k příspěvkům níže. Určitě by bylo vhodné, aby vedení klubu přineslo rozhovor s novým trenérem A-týmu a získalo od něho vyjádření - co je podle názoru zapotřebí zlepšit, kde jsou slabiny a kde naopak přednosti, jak vidí složení týmu, jak probíhal trénink, zdali bude chtít přivést další posily atp. První zápas pod jeho vedením se nezadržitelně blíží, a tak bychom určitě chtěli znát jeho plány a vize. Děkuji.

Pracuje Michal Zach stale jako trener mladeze v Bohemians? A pokud ano, pracuje zaroven jako skaut Sparty? Jak tyto prace pripadne slucuje? Moc diky!

rad bych si tady na VD precetl dlouhy rozhovor s novym trenerem. Jak vidi svou praci, jak vidi hrace, ktere ma k dispozici, jaky ma obecne nazor na fotbal/taktiku, jaky fotbal by chtel s Bohemkou hrat, jaka by jeho Bohemka mela byt, zda sledoval Bohemku predtim nez sedl na lavicku - pokud ano, jake jsou jeho postrehy k dosavadni hre, kde jsou slabiny tymu, kde musime posilit a nejdulezitejsi, kolik bodu bychom meli ziskat do zimy a jakou hrou bychom se meli prezentovat. Proste neco, kde bychom mi fanousci ziskali prehled o tom, co muzeme od trenera ocekavat a jeho nazor na fotbal. Nastavit benchmark, bod nula - tady zaciname, a koncem podzimu posoudime, kde jsme a jestli je tam nejaky progres

Martin Kurka napsal:

Zdravím Klokani, nejprve bych chtěl i za DFB poděkovat Martinovi Haškovi za jeho práci. Odvedl kus dobré práce, díky trenére! Dále bych chtěl přivítat našeho nového trenéra, Luďka Klusáčka. Jemu bych chtěl popřát hodně štěstí a sil, ...

Promiň, ale ředitel přece není nepřítel, natož úhlavní nepřítel, ale je to o komunikaci ostatně v tom smyslu píše Bororo, že?!?

Položme si otázku proč byl mimořádně oblíbený L.P. a stejně tak J.S. přitom je dělila minimálně jedna generace?!?

No, já to vím, oba jsem i dobře znal, byla to komunikace s fanoušky třeba i zde na foru (nic standardního) každý z nich navíc šel s fanoušky do kotle a třeba i do hospody, nebo myslíš že to i v tom není?!?

Víš, každý se může chovat jak chce, ale pak ponese následky svého chování, lidé/fanoušci jej pak na základě toho začnou více či méně mít nebo nemít rádi...

Skus na to prosím odpovědět jak to vidíš?!?

Martin Kurka napsal:

Tak jenom stručně, nejsem tiskový mluvčí, o svolání představenstva DFB jsem informoval a všechny další informace, které klub potřeboval a měl komunikovat, tak komunikoval přes ředitele komunikace. Klub fungoval a komunikoval naprosto standardně a vše ...

Jasně, ale není to málo v Bohemce informovat "standardně" v té Bohemce kde si každý zakládal na nadstandardním propojení fanoušků s klubem?!?

Prosím teda o stručnou odpověď zda to je nebo není málo či zda se tento přístup o této frekvenci již stal "standardem"?!?

Žádná informace o tom, jak proběhl první trénink s mužstvem a třeba o tom, kolik hráčů zítra nastoupí za B mužstvo v 10.15 hod. těsně u Prahy. Myslím, že na to čeká stovky fans.

Martin Kurka napsal:

Tak jenom stručně, nejsem tiskový mluvčí, o svolání představenstva DFB jsem informoval a všechny další informace, které klub potřeboval a měl komunikovat, tak komunikoval přes ředitele komunikace. Klub fungoval a komunikoval naprosto standardně a vše ...

Pokud se nepletu, tak jsi zodpovědný za komunikaci směrem k fanouškům. Což je vcelku jedno, jestli nazveme mluvčím ( tiskový jsem nezmínil, jak mi podsouváš ). Informoval jsi pouze o iniciování představenstva DFB a to 3.10, což byl také tvůj poslední příspěvek do dnešního dne na tomto foru. O zasedání představenstva klubu, které řešilo situaci trenéra jsi neinformoval vůbec. Když odcházel Sváťa, tak jsi se prezentoval tím, že chceš ziintenzivnit komunikaci s fanoušky. Výsledek je takový, že v nejvypjatější situaci se na týden odmlčíš a pak si postěžuješ, jaká je tu atmosféra. Sorry, ale je totální neúcta k fanouškům. Ptám se tedy opakovaně, co bylo důvodem tvého odmlčení a zda sjednáš do budoucna nápravu..

sirkamil napsal:

Dobrý den, jak dopadl náš protest proti rozhodčímu Ginzelovi?

Já si myslím, že se ani na protest či sporné záběry nepodívali. Věděli, že to tak dopadne a k jejich spokojenosti to tak dopadlo. Když tuším v Liberci byla proti spartě "přísná" penalta a rudoši si stěžovali, sešla se ta verbež ihned v pondělí a dali ji za pravdu.

kamenda napsal:

Ahoj Martine, jestliže je pro tebe zarážející tvrdá kritika pana Jakubowicze ( já osbně ho vnímám pozitivně ) a histerie, která zde panovala, tak si nejdříve sundej sám máslo ze své hlavy. Histerie vzniká tam, kde ...

Tak jenom stručně, nejsem tiskový mluvčí, o svolání představenstva DFB jsem informoval a všechny další informace, které klub potřeboval a měl komunikovat, tak komunikoval přes ředitele komunikace.

Klub fungoval a komunikoval naprosto standardně a vše k zveřejnění obratem zveřejňoval.

Dobrý den,  info a dotaz. I já se připojil ke kritice  ředitele Darka (ač se osobně neznáme). Myslím si totiž, že on se značnou měrou přičinil o atmosféru nedůvěry a pocitu malosti klubu v očích fanoušků. Jen si přečtěte, kolik různých útoků, podezření z prospěchářství, finančních pochybností a dalších zásadních ataků k  celému vedení včetně pana ředitele se zde na jejich adresu objevuje. Vhledem k tomu, že pracuji „bokem“ pro auditorské společnosti mám informací dostatek, ale jsem vázán mlčenlivostí. Vím proto, že se řada takových pochybnosti nezakládá na pravdě, ale nemůžu se k tomu vyslovit a navíc moje stanovisko nebude stanoviskem klubu. Proto je zarážející , že ředitel klubu nedokáže, nebo neumí s dostatečnou přesvědčivostí fanouškovskou obec informovat a usměrnit. Už jenom finalizace konkurzu a jeho dlouhodobý dopad na klub, některé nešťastné výroky trenéra Haška, řada dalších věcí… to vše by mělo být komentováno  (samozřejmě v rámci informačních možností)  ústy povolaného. Možná je to ze strany vedení podceňováno, ano malé pokusy o popření některých blábolů zde byly, ale to je málo. Tento web je svým způsobem obrázkem klubu, přístup má široká veřejnost. Proto vidím dvě možnosti vysvětlení: buďto pocit že není potřeba podávat takové  informace ze strany ředitele klubu, nebo vlastní osobní  neschopnost. Budu rád, když se budu mýlit. Mýlím se?