Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Cavalera napsal:

Dobrý den pane řediteli, uvažuje sportovní úsek o angažování hráče "maniaka" jako např. Řepka či Baroš, který strhne spoluhráče v období, kdy se nedaří? Já když vidím ty naše mouly se svěšenými hlavami...

Dobrý den, při posilování kádru sledujeme nejen hráčské kvality ale i jejich povahu a chování. Všechny tyto aspekty vyhodnocujeme a na základě toho vytipováváme vhodné hráče. Konkrétnější nebudu, což doufám chápete.

kolina napsal:

Moji oblíbenci v Bohemce jsou hráči Dostál a Mašek tak se ptám, budou v Bohemce i v jarní části 1Ligy?!?

Dosty je hráč s velkým charakterem a vyrovnanými výkony a Dominik byl první hráč, který přišel do klubu od mého nástupu na pozici ředitele. K oběma mám také silný vztah. Dominikovi končí v létě smlouva a je hlavně na něm, zda tu bude chtít pokračovat nebo se posunout třeba jinam. S Martinem budeme v blízké budoucnosti řešit jeho pokračování v Bohemians. Oba bych tu rád viděl dále.  

teaman napsal:

Tak tady čtu na fóru, že nebudeme na Tipsport lize - zklamání,velký. Proč tam nebudeme?  ...když čtu, že by vše bylo hrazeno Tipsportem? Termín jsme přeci věděli dopředu. A proč nám to nedáte vědět tady na ...

Vše jsem pospal níže.

Nevím co přesně jsme měli zveřejnit. Máme na naší homepage napsat "Letos se Bohemians neúčastní turnaje"? 

Po posledním kole budeme zveřejňovat plán zimní přípravy, kde se jistě dočtete, že se nebudeme letos účastnit Zimní Tipsport Ligy. V příštích letech doufám, že se bude hýbat opět s termínovkou soutěže a že zimní příprava nám opět umožní účast v tomto fanouškovsky velmi oblíbeném turnaji.

Jak jsem již také zmínil níže, časové možnosti mi nedovolují tu být každý den, ale zato když se ten čas najde, odpovím na každý příspěvek. Mějte trpělivost, toto není jediná náplň mé práce. A pokud trpělivostí nedisponujete, můžete se kdykoliv zastavit na stadionu, máme tu dveře otevřené a rád s Vámi věci proberu osobně. 

Děkuji za pochopení.

DJ

11.rada napsal:

Mně by docela zajímalo, proč jsme poprvé v historii turnaje odmítli účast v zimní Tipsport lize. Odehraje se na Maltě a Tipáč platí komplet všechno, od letenek po hotel!!! To nemá obdobu, v podstatě soustředění ...

Věřte, že jsme to řešili již od léta letošního roku. Bohužel nový formát soutěže, a s tím spojená zkrácená zimní příprava, nám neumožnila letošní účast.

Před finálovým turnajem na Maltě se musí stihnout odehrát základní skupina, kvůli které byli Bohemians atraktivní pro pořadatele. Vzhledem k začátku přípravy (7.1.) bychom měli přesně týden na odehrání 3 zápasů (každý druhý den zápas) a pak bychom hned letěli na Maltu, kde by nás jako přípravné utkání na ligu čekaly dva zápasy proti prvoligovým klubům (CZ a SK), což není ideální i z pohledu toho, že minimálně s jedním z účastníků se potkáme i na jaře v lize. Zbytek pobytu na Maltě by nás nečekal žádný další kvalitní soupeř ze zahraničí (i to byl náš požadavek na pořadatele, pokud bychom letěli). Finálový pobyt na Maltě je z našeho pohledu také kratší a museli bychom řešit případný přesun týmu ještě do jiné destinace k odehrání dalšího přípravného zápasu. 

Fotbalová příprava bude v aktuální situaci nadmíru důležitá letošní zimu a nesmíme nic podcenit.  

V zimní přípravě před odletem do Turecka odehrajeme minimálně jedno přípravné utkání v ČR. Na soustředění máme potvrzené zápasy (zatím dva ze tří) s evropskými týmy, kteří pravidelně hrají minimálně kvalifikace evropských pohárů. Po příletu ze soustředění odehrajeme generálku na ligu v Praze.

atletiko napsal:

Dobrý den, nevím, jestli má smysl klást dotazy na tomto místě, vzhledem k tomu, že Sváťa již pracuje v klubu jen externě a pan ředitel po nějakém záchvěvu před 3 týdny zodpověděl na pár dotazů a od ...

Dobrý den,

Sváťa sice dále pracuje jen externě v klubu, ale i na jeho přání jsme se dohodli na tom, že bude pokračovat v moderování tohoto fóra.

Panu Kolinovi jsem již níže částečně odpověděl.

Spekulace k podepsaným/nepodepsaným smlouvám a nestavěných hráčů na základě tohoto musím resolutně odmítnout. Toto bychom nikdy nedovolili a šli bychom sami proti sobě, kdybychom něco takového praktikovali. 

O Martinu Dostálovi zde i na druhém foru proběhlo mnoho diskuzí, ale pravdou je to, že z naší strany zájem tohoto hráče udržet jistě bude a v nejbližší době si i na toto téma s hráčem sedneme. Do dnešního dne nic takového neproběhlo, takže si můžete udělat obrázek sami o "zaručených" informacích, které jsou šířeny zde i na vedlejším fóru.

Výsledky jsou špatné, cítíme to stejně, o tom nepochybujte. Naše předsezónní představy byly opravdu jinde, teď se musíme prát s realitou, která je bohužel jiná. Společně porazíme Liberec a uděláme první krok zpět ke středu tabulky.

pachl1 napsal:

Byly časy kdy tady pan Steinbroch po nocích lidsky odpovídal na dotazy - ted už se tu jednou do měsíce objeví pár odpovědí na to co se hodí a tím to zhasne. I tak to ...

Dobrý den,

ano, nejsem pan Steinbroch. Časových možností je omezeně a budu se snažit odpovídat co nejčastěji. Ale stojím si za tím, že odpověď zde dostává každý Váš dotaz. Nic neselektuji a ke všemu se snažím napsat vždy pár slov, i když občas nepadne ani otázka.

Co se týká trenéra, zasahovat mu do sestavování kádru jsme nikdy neměli v plánu. Nerad bych ze sebe dělal odborníka (jako si o sobě myslí majitelé jiných pražských klubů) na fotbal a mluvil mu do sestavy. Sportovní úsek plně zodpovídá za výsledky a pokud chceme fungovat ve zdravém prostředí, musí mít sportovní úsek (nebavíme se tu jen a jen o trenérovi) plnou důvěru vedení klubu. Každý trenér, který kdy prošel Bohemkou, to může potvrdit. 

Pojďme se dívat dopředu, v sobotu nás čeká zápas s Libercem. Věřím, že vyhrajeme. 

kolina napsal:

Bude během zimní přestávky nějaké komplexní hodnocení podzimní části sezony hry A mužstva, výsledků, jednotlivých hráčů, realizačního týmu?  Prostě takové pololetní vysvědčení... Teda nejde ani tak o hodnocení ředitelem či trenérem, ale spíš mě zajímá hodnocení akcionáři klubu, ...

Dobrý den,

minulý týden proběhla valná hromada klubu Bohemians Praha 1905, tedy setkání akcionářů. Jedním z akcionářů je i Družstvo Fanoušků, které mělo na tomto setkání hned několik zástupců. řešila se i aktuální situace A mužstva. Věřím, že jste jedním z členů a kontakt na předsednictvo DFB máte. Doporučuji se ozvat přímo jim. 

Komplexní hodnocení jménem akcionářů se nechystá.

angel napsal:

Milé vedení, jak chcete hrát bez útočníků ( a útočení ) fotbal ( u nás kopanou ) ???

V aktuálním kádru máme tři hrotové útočníky, kdy někteří jsou ne zcela připraveni hrát, to je dané i abnormálním množstvím zranění. V našem zájmu je samozřejmě hrát fotbal s útočníky.

Pardik napsal:

Proč v zapase s Banikem od začátku nehraje Jusuf?Jako jedinej dal 5golů!

Júsuf odtrénoval pouze jeden trénink před tímto zápasem, doufám, že Vám to jako odpověď stačí.

tano1973 napsal:

dobry den - co bude s tím exotem JULIŠEM to byl kauf co. doufám že ho bez vyplacení v zimě vypustíte domu......

Dobrý den, Lukáš Juliš je kvalitní hráč, který má bohužel ohromnou smůlu na zranění. Je jen škoda, že nemůže ukázat svůj potenciál.

Vzpomeňte si, jak před třemi roky se Sparta rozhodovala, zda si nechá Juliše nebo Schicka. Nechala si Juliše pro potřeby jejich A týmu a Páťa Schick odešel k nám na hostování. Ve fotbalovém prostředí je vnímán jako velice nadprůměrný hráč, bohužel ho zranění sráží stále k zemi. Takto probíhal i půlrok u nás. V zimě budeme řešit jeho budoucnost i v návaznosti na jeho zdravotní stav.

sasek napsal:

Dobrý den, sektor na stání je něco, po čem volali fanoušci a vedení se k tomu jednoznačně přiklánělo. Bude tedy kotel opět bez sedaček? Zvýší se tím kapacita? Dočkáme se klandrů? :)

Návazně na moji předchozí odpověď dodám, že ve variantě, kterou budeme předkládat ke schválení, počítáme s větší částí kotle bez sedaček (neodstraňoval bych zcela vše, protože mnozí, co navštěvují kotel, si i rádi sednou). Kapacita se má zvýšit řádově o stovky.

Klandry (vlnolamy, jak tomu odborníci říkají) jsou součástí navrhovaného řešení.

Luky99 napsal:

Zdravím, když již bude povolen sektor na stání a minimální počet míst k sezení je stanoven na 3500, zvedne se nám kapacita tak na 6000 ? A je fakt, že pak by nemuselo být tak ...

Zdravím, jeden z důvodů proč tu na foru bylo pár desítek dní ticho, je i fakt, že osobně pracuji na možnosti sektorů na stání. Není to tak jednoduché, jak si nejspíš představujete. Evropských standardů tzv. Safestandingu je mnoho, český fotbal si sice odhlasoval znovuzavedení sektorů na stání, ale nespecifikoval jak něco takového má v reálu vypadat. První návrhy k předložení Ligové Fotbalové Asociaci budou brzy hotovy a pak bude na nich, jestli něco takového v Ďolíčku povolí či ne. 

Kapacita by se opravdu měla poté navýšit o několik set diváků. 

Zklamu Vás ale tím, že za bránou v nejbližší době tribuna nevyroste. V našem zájmu je, aby se stadion v nejbližších letech začal rekonstruovat. Provizorní řešení v tuto chvíli postrádá význam. 

martin..k napsal:

Jen pro info. U vstupu do kotle po nás včera nikdo nechtěl permanentku ani lístek. Dalo se projít bez placení. 

Děkuji za upozornění, předal jsem tuto informaci dále a s napětím budu očekávat odpověď pořadatelské služby. 

berjir napsal:

Zajima se nas sportovni usek o Melicharka nebo Lutonskeho? Diky.

Dobrý den, takto konkrétní bohužel nebudu. Děkuji za pochopení.

Bohemák12 napsal:

Zdravím , sleduje sportovní úsek výkony Vojty Braka ve druhé lize ? Díky 

Zdravím, ano sledujeme. Je to náš hráč a na hostování odešel, aby ho prověřila soutěž vyšší kvality, než je juniorská liga.

Vendelin napsal:

Dobry den, sice uz bylo ledacos naznaceno ale mam dve jednoduche otazky ohledne Jindriska. 1) Je to tak ze ted nehraje pouze kvuli zdravotnim problemum? 2) Az bude zdravy bude zase hrat? Pokud jde ciste ...

Situace se od Vašeho příspěvku změnila, proto jen zkonstatuji, že opravdu šlo o to, že Pepa prodělal několik nemocí po sobě, kdy musel reagovat léčbou antibiotiky. Vzhledem k Pepovu věku trvá o trochu déle než mladším aby  se dostal do správné kondice. Pepův návrat byl načasován správně, ikdyž byl potřeba již dříve. Než se vrátil na hřiště tak jeho nepřítomnost byla znát. Teď je opět zpět bez zdravotních komplikací a jeho věk je opět pouze číslem.

To jsou zatím jen bezobsahové slinty....Přejděte prosím k nejdůležitějším otázkám-financování hráčů, udržení a doplňování kádru, směřování klubu, rekonstrukce stadionu atd

batoh napsal:

Velké díky za změnu obsluhy ve stánku na tribuně C. Dnes opravu super, kvalita obsluhy i prodávané zboží na jedničku. A možná jedna malá otázka na Fanshop. Nestálo by za to inspirovat se jak se dělá ...

Vzhledem k tomu, že jste již níže dostal odpověď přímo od vedení fanshopu (věřím, že s vánočním nasklaďněním jste již o něco více spokojen), dodám jen, že aktuálně máme historicky vůbec nejvíc naskladněných položek Fanshopu, a toto se i reálně ukazuje na zájmu v posledních dnech, který je oproti minulým rokům výrazně vyšší.

Děkuji, že jste zaznamenal změnu ve stánku na tribuně C. Vyslyšeli jsme Vaše názory zde na foru a patřičně jsme na to společně s kateringovou společností reagovali.