Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

Vážený pane trenére,

se zájmem jsem si přečetl Vaše vyjádření. Bohužel jsem opět zklamán. Postrádám jakoukoli sebereflexi z Vaší strany. Vymlouvat se neustále na nepříznivé okolnosti donekonečna nelze. Jak víte zranění provázejí všechny týmy - někoho více a někoho méně. Proto je zapotřebí mít v týmu jistou zastupitelnost. V našem případě by postačilo, aby všichni naši hráči (s výjimkou Koubků a dalších mladíků) měli alespoň úroveň potřebnou pro první ligu. Vzpomínám s nostalgií na rok 1974, kdy se Bohemka opět probojovala mezi elitu. Chodívali jsme tehdy na všechny domácí zápasy a některé byly opravdu nezapomenutelné. Pan Musil, který tehdy naše áčko trénoval, měl tým poslepovaný z hráčů, které jinde nechtěli. Panoval zde ale ohromný týmový duch, který mu trenér dodával, nedostatečná kvalita se nahrazovala obrovskou vůlí a odhodláním, žádný míč nebyl ztracený, každý hrál na hranici sebeobětování. A odměnou hráčům nebyla slušná výplata jako dnes, ale jen dobré výsledky a hlavně spokojenost fanoušků, kteří často tleskali vestoje. To samé bylo za trenéra Pospíchala, Petržely a dalších. Pamatuji se na legendární utkání s Českými Budějovicemi, kde jsme v prvním poločase inkasovali tři laciné branky. A také si dobře vybavuji řev trenéra Petržely, který byl slyšet až na náměstíčko a následně jím rozkopané koše. Po tomto "motivačním proslovu k hráčům" naši ve druhém poločase výsledek obrátili a utkání jsme vyhráli. Chci Vám tím říct, pane trenére, že Bohemians je dobrá značka! Už pouhý náznak tvrzení, že kdybych byl lepší, tak nejsem v Bohemce by měl být nemilosrdně potrestaný! Respekt k naší značce musí prosazovat vedení klubu a hlavně trenér! V Ďolíčku se vždycky jezdilo po zadku. Nikdy jsme nebyli bohatým klubem, který si mohl přivést fotbalové hvězdy, ale náš tým měl vždy u soupeřů respekt, protože naši hráči si nedovolili nic vypustit a soupeře to "u nás vždy bolelo". Co ale vidíme teď ? Bezradnost, laxnost, žádný pohyb bez míče, katastrofální přihrávky, vše bez energie a snahy. Když se člověk podívá na hru našich soupeřů, chce se mu křičet! A proto Vás pane trenére žádám, abyste se kriticky zamyslel nad svojí prací. Jste jistě odborník, ale - hráče si vybíráte Vy sám. Vy rozhodujete o tom, kdo kdy nastoupí. Vy jste odpovědný za kvalitní přípravu hráčů. Vy rozhodujete o zvolené taktice a způsobu hry. Trénujete vůbec střelbu ze střední vzdálenosti? Skoro se mi nechce věřit, že nikdo z našich hráčů nedokáže pořádně kopnout do balonu, když máme v klubu jako čestného prezidenta takového špílmachra jako je Tonda Panenka, kterého se v jeho době báli všichni brankáři ! Věřím ale, že se vše nakonec v dobré obrátí, když začnete makat a Vy jako trenér půjdete příkladem. Mám jen obavy, bude-li na obrat ještě dost času. Bohemka do toho!

klokon napsal:

Útočníka, co nemusí dohánět žádné manko a může okamžitě hrát. 

Kadlec může hrát, jen asi moc nepasuje k  Ščasnému.

vapno80 napsal:

Vaška Kadlece, stejně nehraje. 

Útočníka, co nemusí dohánět žádné manko a může okamžitě hrát. 

Prohlášení je super, ale pořád je to jen oni. Proč do háje neřekne "Ano, vsadil jsem na špatné hráče, můj syn hraje tužku a přesto ho tam pořád dávám, ale musím se s tím poprat a určitě nespadneme." Trocha sebekritiky by neuškodilo.

klokon napsal:

Dobrý den. Nebylo by potřeba přivést do kádru ještě jednoho zdravého,kvalitního, hrotového útočníka?Julis,Jusuf mimo, Puškač po zranění,Koubek je ještě junior.Čas pořád je, trenér se jistě neurazí,fanoušci uvidí impulz a třeba dáme i nějaký gól. 

Vaška Kadlece, stejně nehraje. 

Cavalera napsal:

Zdravím, během druhého poločasu proti Sigmě zazněl z tribuny dotaz směrem k trenérovi, který zůstal nezodpovězen. Zněl takto: "Hašku, proč jsou naši hráči menší a pomalejší?" Chápu, nebyl to zrovna ideální prostor pro dotaz, nicméně ...

Teda, tak to mě také docela zajímá...

Nemá to náhodou souvislost s tím jaké si trenér/sportovní úsek hráče do kádru Bohemky vybírá a na co klade důraz, no a také jak jsou trénováni, rychlost/rychlost myšlení/start na míč/vytrvalost apod?!?

To přece není normální takovou dobu na domácím stadionu nevyhrát a jen hráči za to nemůžou, oni jsou přece někým vybráni, úkolováni, připravováni, mužstvo je na každý zápas někým poskládáno a někým je určená taktika?!?

Tak kde je problém?!?

Dobrý den. Nebylo by potřeba přivést do kádru ještě jednoho zdravého,kvalitního, hrotového útočníka?Julis,Jusuf mimo, Puškač po zranění,Koubek je ještě junior.Čas pořád je, trenér se jistě neurazí,fanoušci uvidí impulz a třeba dáme i nějaký gól. 

atletiko napsal:

Ad prohlášení trenéra.  To, že vystoupí s prohlášením, to mu zřejmě někdo poradil (nařídil), ale mě tedy moc nepřesvědčil. Mluví jak Mirek Dušín, ale asi mu uniklo, že hráči Olomouce hráli na stejném terénu, že hráli ...

Musíš čist mezi řádky a že jich tam je. :))

Isport si zkrátil veledlouhý projev trenéra a vytáhl z něj jen to “nejzajímavější”. 

Pro fanoušky Bohemky je zřejmě nejdůležitější poselství jinde, než v opět dlouhém prohlášeni. Čutálisti totiž musí během několika utkáni výrazně změnit herní projev nebo klub následně trenéra. 

Ad prohlášení trenéra. 

To, že vystoupí s prohlášením, to mu zřejmě někdo poradil (nařídil), ale mě tedy moc nepřesvědčil. Mluví jak Mirek Dušín, ale asi mu uniklo, že hráči Olomouce hráli na stejném terénu, že hráli pod srovnatelný tlakem a že taky nekopou za Real Madrid, či Dortmund. A přesto dokázali v existenční zápase vyválčit 3 body. Nikde ani zmínka o svojí odpovědnosti za sestavu, nebo střídání. Svojí stať ukončí hláškou, že on se tak bude vyjadřovat dál, ať se to fanouškům líbí, či ne. Proto se ptám vedení, jestli alibistické řeči o vytržených kontextech atd. považuje za dostatečné? Děkuji za odpověď. 

koyak napsal:

Všem škarohlídům a vyvolávačům odchodu trenéra doporučuji podívat se alespoň na sestřihy posledních dvou zápasů. Na Spartě v prodloužení penalta mimo hrací prostor (Dostál) a doma s Olomoucí těsně před koncem zákrok na Puškáče (těsně ...

...body ohledně penalt ok, dejme tomu, to ovšem nic němění na tom, že během 90 min. prakticky nic nevymyslíme, pak si hledáme berličku v těchto penaltách nepenaltách. Pro mě fotbal nekoukatelný. A když jsem viděl někdy kolem 84. min. jak Puškáč na půlce udrží balon proti dvěma hráčům a není nikdo schopný mu naběhnout na přihrávku, nakonec pod tlakem přihrál na olomoučáky, ale bylo tam dost času aby někdo vyrazil do předu a nabídnul se mu pro přihrávku.

Pak můžem brečet, že nemáme útočníka , který podrží balon... když ho konečně podrží, nikdo se mu nenabídne.

A toto se opakuje zápas od zápasu ... většinou na domácím hřišti ... a za to je, dle mého, zodpovědný trenér, protože je to věc systému.

koyak napsal:

Všem škarohlídům a vyvolávačům odchodu trenéra doporučuji podívat se alespoň na sestřihy posledních dvou zápasů. Na Spartě v prodloužení penalta mimo hrací prostor (Dostál) a doma s Olomoucí těsně před koncem zákrok na Puškáče (těsně ...

Nejsme snad Slávisti, abysme plakali nad rozhodčíma. Rozhodčí totálně zkazili zapas v Liberci, kdy jsme měli vyhrát po regulérní brance v závěru, na Spartě jsme měli kopat penaltu po faulu na Závišku, penalta pro Spartu byla neetická, ale byla. Rozhodčí nám jistojistě nejdou na ruku, ale jen kvůli nim to naše postavení v tabulce není. 

Všem škarohlídům a vyvolávačům odchodu trenéra doporučuji podívat se alespoň na sestřihy posledních dvou zápasů. Na Spartě v prodloužení penalta mimo hrací prostor (Dostál) a doma s Olomoucí těsně před koncem zákrok na Puškáče (těsně před dopadem míče) a penalta žádná. V obou případech jsme mohli remízovat a hned by vládla jiná nálada. A co se týká výroků trenéra, tak jen říká pravdu natvrdo, ale to se často moc dobře neposlouchá (přitom kritizuje i chválí). Byli byste spokojeni, pokud by říkal, že musíme jít krok za krokem, jít štěstíčku naproti nebo dát do toho srdíčko, popřípadě jiné standardní nesmysly?

Chtěl bych se zeptat, co se bude dále v Ďolíčku vylepšovat, protože za rekonstrukci záchodů patří vedení dík.

Zdravím, během druhého poločasu proti Sigmě zazněl z tribuny dotaz směrem k trenérovi, který zůstal nezodpovězen. Zněl takto: "Hašku, proč jsou naši hráči menší a pomalejší?" Chápu, nebyl to zrovna ideální prostor pro dotaz, nicméně prosím o zprostředkování odpovědi, samotného mě to zajímá. Děkuji

Radim73 napsal:

Co tady pořád píšete,že trenér Hašek mluví špatně o Bohemce,nikde jsem to neslyšel.Jinak souhlasím,je to špatné nedá se na to koukat jenom OBROVSKÁ bojovnost,ale žádná fotbalová kvalita. Hrajeme bez útočníka Koubek je slaboučký,hrál jenom 2 ...

Tobě přijdou v pořádku vyjádření trenéra o hráčích, který si sám vybral do kádru, že jsou nekopové a tvrzení, že kdyby byli ňáký fotbalisti, tak nejsou u nás? 

Kde jsi viděl tu bojovnost? S Olomoucí nebyla bojovnost ani náhodou. Kromě Barťase, Dostyho a Gattusa bojovnost nulová. Olomouc všude důraznejší, rychlejší, bojovnější. Hezky to vyobrazil souboj F. Haška s hráčem Olomouce. On mu dal tělo a Filip odpadnul jak hadrovej panák 2 metry. V soubojích naprosto zaostáváme, kde jsou ty časy, kdy se každej bál jet do Ďolíčku, že dostane přes párky. Třeba taktickej faul za žlutou na půlce hřiště? Vyjma Levina, kterej to udělal na Spartě naprosto nepochopitelně, když už žlutou měl, tohle nevidíme. O záchranu se hraje bojovně, všude se snažit bejt rychlejší, důraznejší, udělat ňákej skluz, prostě něco, čím vyburcuješ mužstvo. Tohle u nás skoro neexistuje. 

Ohledně Koubka- je to mladej, vyjukanej hráč, rozhodně bych mu nic nezazlíval. Hrál blbě, ale to je taky chyba trenera. Takovýho hráče, kterej je nezkušenej, rozhodně nemůže v existenčnim zápase postavit do základu. Měl hrát od začátku Nečas, ať je to s jeho formou jak chce nebo ten Puškáč, jestli teda byl připraven stopro. Jestli ne ok, ale když ten Puškáč nastoupil, hrál hezky do těla, bojoval s rozhodně byl oživením. 

Tak jestli ten tvůj příspěvek není sarkasmus, tak tě nechápu, jestli jsem ho nepoznal, tak se omlouvám. :)) 

Co tady pořád píšete,že trenér Hašek mluví špatně o Bohemce,nikde jsem to neslyšel.Jinak souhlasím,je to špatné nedá se na to koukat jenom OBROVSKÁ bojovnost,ale žádná fotbalová kvalita. Hrajeme bez útočníka Koubek je slaboučký,hrál jenom 2 dorosteneckou ligu a my se snim chceme zachránit.

jyrycek napsal:

Pro jistotu jsem si nechal trochu času na uklidnění a výsledek se dostavil -> Děkuji za nové toalety pod tribunou. Jinak trenér netrenér, jsem frustrován z nestřílení na branku ale co ..... BoFor

Také se připojuji, hra je stále mizerná ale pivko bylo leší. Udržíme alespoň kvalitu toho piva?

Pro jistotu jsem si nechal trochu času na uklidnění a výsledek se dostavil -> Děkuji za nové toalety pod tribunou. Jinak trenér netrenér, jsem frustrován z nestřílení na branku ale co ..... BoFor

Jaké vyvodíte důsledky ze situace, že váš externí spolupracovník pan Baťa soustavně přesouvá mé pro vás nepříjemné otázky někam jinam, na což jsem upozorňoval a dnešním dnem po sedmi letech ukončuji sponzorství klubu?